Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Milyen fajta és mennyi idős...

Milyen fajta és mennyi idős lehet ez a kiskutya?

Figyelt kérdés

Most találtuk az apróságot, a nagy meleg miatt és amiért ilyen csöppség nem volt szívünk ott hagyni.


[link]


Nem tudjuk milyen fajta és mennyi idős lehet, akkora mint egy férfi tenyere. Nincs benne chip.

Mit lehet neki enni adni? Segítenétek?



2017. aug. 6. 10:47
1 2
 1/14 anonim válasza:
Jaj de cuki.
2017. aug. 6. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
nagyon aranyos és szeret bújni :)
2017. aug. 6. 10:53
 3/14 anonim ***** válasza:
32%

Valószínűleg keverék.

Csak a törzskönyvvek rendelkező kutyák számítanak fajtatisztának, akik hivatalosan elfogadott tenyésztőtől kerülnek ki. Ezekre a kutyákra nagyon vigyáznak, olyan elő sem fordulhat, hogy nincs benne chip, nincsenek meg az oltásai, és kikerül az utcára.


Jobban belegondolva 100%, hogy keverék, max ha nagyon hasonlít egy fajtára, akkor fajta jellegű keverék.

2017. aug. 6. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
Köszönöm, gondoltam én is, hogy keverék de valamelyik fajtára csak hasonlít nem?:(
2017. aug. 6. 11:00
 5/14 anonim ***** válasza:
100%

Egyébként szerintek kérdezősködjetek a környéken, ahol találtátok. 14 napig kötelesség egy elveszett állat gazdáját keresni, ha az addig nem jelentkezik, nyugodt szívvel megtarthatjátok.


Amint lehet, vigyétek el állatorvoshoz, ő megvizsgálja milyen állapotban van, megállapítja mennyi idős, és mondjátok neki is, hogy találtátok, hátha tud róla valamit. Nálunk az álllatorvosi várórterem tele van eltűnt és talált állatok hirdetéseivel.


Enni kölyköknek való tápot kell ennie, de ha nem tudjátok most beszerezni, kaphat egy kis házi kosztot is, de az ne legyen rendszer, mert pár alkalommal elmegy, de a fűszerek nem tesznek jót neki, nem bírják.

2017. aug. 6. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
0%
Annyira nem vagyok otthon a kutyafajtákban, első pillantásr rotinak néztem, vagyis az jutott eszembe, de nem tudom.
2017. aug. 6. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
83%

ma 10:58

Megvolt a napi felvilágosítás adagod.

Tudod, ha keverék is egy kutya, azért használni szokták a fajta megjelölést, ha kiütközik rajta, vagy netán bizonyos fajtákból lett, ne adj isten, törzskönyv nélküli.

Sosem olvastál még olyan meghatározást, hogy---roti,-német juhász- spániel,-tacskó keverék?

2017. aug. 6. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Nekem kicsit spánieles :)
2017. aug. 6. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
18%

Ma 11:06,

De, olvastam, olyat is olvastam, hogy husky jellegű keverék. De attól, hogy ott van egy kutyafajta neve, még nem lesz fajtatiszta, hanem keverék.

Ugyanezt mondtam a kérdezőnek is. Lehet, hogy ez a kutya rottweiler keverék. Az én kutyák meg feltehetőleg bichon-tacskó keverék, de akkor is keverék, és a lényeg ebben van.

2017. aug. 6. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm! Keressük a gazdiját, de nem hagytuk kint a napon! Elsőre én is roti keveréknek gondoltam :)
2017. aug. 6. 11:14
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!