Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » A Real Nature Wilderness...

A Real Nature Wilderness megéri az árát? Mi a vélemény róla? Esetleg tapasztalat?

Figyelt kérdés

Elég húzós az ára (nekem a Mini változata kéne, ami 2000ft/kg)


Érdekelne az is, hogy mekkorák a tápszemek. Köszönöm


2017. aug. 6. 14:00
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Kistestű kutyát etetek vele 4 kg elég neki durván 1,5-2 hónapig. Szóval így nekem megéri. Keveset kakil szép a szőre. Szerintem jó táp.


Én a kengurussal etetek abban a tápszemek kisebbek egy 5 ft-os nál. 5 kg-os kutyám simán elrágja.

2017. aug. 6. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Én a border colliemat etetem Real Nature-val, szép dús, fényes a szőre, nem kakil sokat, szereti. Nálunk bevált! :)
2017. aug. 6. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Én is bordernek adom, nálunk sarkalatos volt, hogy az intenzív mozgás mellett se fogyjanak és ne kelljen dupla mennyiséget adni. Nagyon bevált és a széklet is kevesebb.
2017. aug. 6. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Engem le lehet pontozni, de nekünk nem vált be :( . 3 hónapos kutyámnak kezdtem el adni a kölyök tápját (csirkés halas), fokozatosan szoktattam rá, még is olyan hasmenése volt tőle, amíg azt kapta, hogy egy hétnél tovább nem bírtam adni neki, sajnáltam. A kaki mennyisége borzasztó volt, az állaga még inkább. Én soha többet nem adok real nature terméket a kutyámnak. De ez csak az én tapasztalatom és véleményem. Másnak attól még jó lehet.
2017. aug. 6. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!