Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Csengettyűs nyakörv lehet...

Csengettyűs nyakörv lehet nonstop egy kutyán?

Figyelt kérdés

2017. aug. 6. 19:55
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Minek? Csóri begajdul az örökös csilingtől. Ne feledd, nekik más a hallásuk, mint nekünk. Ámbár én is agymenést kapnék egy minden mozdulatra csilingeléstől.
2017. aug. 6. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem is rossz a csilingelés,és azért alvásnál le kéne venni. :)
2017. aug. 6. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

2-es! Hát nem csak alvásnál.


Kérdező! Sétáltatáskor elmegy, de otthonra minek kéne? Nem tudom, te vagy-e a kutya gazdája, de ne! Ne legyen rajta állandóan. Sima nyakörv se kell, ha nem mentek sehova.

2017. aug. 6. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Megbolondul szegény kutya a folytonos csilingeléstől
2017. aug. 6. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
69%
Aki kitalálta a csengettyűt,annak kötném egész életére a nyakába. Ne rakd nyomorult kutyára,mert megbolondul.Rohadt idegesítő lenne számára.
2017. aug. 7. 07:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Ismerek vadászkutyát, vizslát, akin éjjel-nappal rajta van a csengettyűs nyakörv és semmi baja nincs. Ahogy mi is ki tudjuk zárni a figyelmünkből az állandó háttérzejt, úgy a kutya sem fog a csengőre figyelni. Hozzászokik. De ettől még fölösleges rajta hagyni éjjelre is. Bőven elég ha sétáltatáskor vagy munkában rakod rá.
2017. aug. 7. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!