Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Szerintetek egy hét után...

Szerintetek egy hét után rossz döntés megváltoztatni kölyökkutyánk nevét? (Egy hete van nálunk, és a nevén szólítjuk, de valahogy másik név jobban passzolna)

Figyelt kérdés
2017. aug. 6. 23:24
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Valószínűleg még nem. Meg fogja szokni, csak ne cseréljétek össze a régivel
2017. aug. 6. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Nyugodtan változtassatok, egy hét még nem sok. Én is eljátszottam a kutyámmal, hogy kb egy hétig szólítottam a törzskönyvi nevén, aztán rájöttem, hogy nekem az nem áll a számra, és adtam neki másik nevet. Simán megszokta.
2017. aug. 7. 01:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Egyáltalán nem késő még.

Én 3 év után adtam egy új becenevet a kutyámnak, és azt is gyorsan megtanulta, már arra is hallgat.

2017. aug. 7. 01:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Miután befogadtuk az utcáról, Picinek kezdtük el hívni a kutyámat. 2-3 hét múlva át lett keresztelve Paminak.

De hallgat a Picire, Pamira, Pamacsra és a kutyára is :D

2017. aug. 7. 07:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Ismerős mentett egy kutyát, ami kb három éves volt, és új nevet adtak neki, mivel nem tudhatták a régit(chipje se volt a kutyának, meg semmi). :D Teljesen jól hallgat az újra, de észrevették, hogy vannak olyan szavak, amikre nagyon felfigyel, így nagyjából kitalálták, hogy hogy hívhatták, de már csak az új nevén szólnak neki. Úgy hogy az egy hét abszolút nem gond. :)
2017. aug. 7. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! :)
2017. aug. 7. 09:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!