Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Szeparáljam el őket?

Szeparáljam el őket?

Figyelt kérdés

Tesómék kutyája most nálunk nyaral. Szuka. Nekem is van egy kutyám, kan. Egyszerre hoztuk ki őket a menhelyről. Mindketten ivarosak, a menhely mondta,majd ősszel legyen ivartalanítás, mert akkor tudnak adni kedvezményt a rendelővel, amelyikkel kapcsolatban állnak. Nem tüzel a szuka. Ő 6 hónapos, az enyém 7 éves. De az enyém néha rámászik,persze rászólok. De ugye jól tudom, hogy tüzelés nélkül nem lehet vemhes?

Vagy a csendes tüzelés miatt szeparáljak? 2 hétig lesz itt, tegnaptól.


2017. aug. 7. 08:20
 1/3 anonim ***** válasza:
Mivel nem tüzel a szuka, nem lesz vemhesség. A kannak pedig ordítsd le a fejét, mert dominál.
2017. aug. 7. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Ha a szuka nem tüzel, nem kell szeparálni, a kannak viszont keményen tiltani kell, hogy rámásszon. Ha nagyon kitartó, elkapod a grabancát, lehúzod a szukáról, és a hátára fordítod.
2017. aug. 7. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Tudom milyen a dominálás. Ő úgy került hozzám, hogy megölt a menhelyen 2 másik kutyát :(

Nem dominál, azt sajna felismerem, mert szokta a kutyaiskolában. Ez ilyen kényszer, mivel khm megnő neki :D De nem hagyom neki:)

2017. aug. 7. 20:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!