Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Jó ötlet egy macskás barátnőmn...

Jó ötlet egy macskás barátnőmnél hagyni a kutyát?

Figyelt kérdés

Elutazunk hétvégére és sajnos nem tudjuk magunkkal vinni a kutyánkat. Szombat reggeltől vasárnap délutánig hagynánk egy barátnőmnél, akinek van egy macskája (egy kis lakásról van szó). Nyilván lesz egy próbakör, hogy hogyan jönnek ki - még nem találkoztak.

A kutyám érdeklődik a macskák iránt, ha utcán találkozik velük mindig sír utánuk, szerintem játszani szeretne velük, nem ugat vagy morog, hanem érdeklődően csóvál. A macskák persze menekülnek tőle, vagy fújnak rá. Ha átmegyünk délután egy tesztre és jól elvannak, ott merjem hagyni két napra? Ti ott mernétek hagyni? Kicsit félek, nehogy baja legyen a cicának, de sajnos máshoz most pont nem tudjuk vinni a kutyámat.



2017. aug. 7. 09:57
 1/4 anonim ***** válasza:

Ha nem bántják egymást, akkor egészen nyugodtan.

De a kutyust nagyon óvatosan vidd a cica közelébe, mert ha elsőre megijed tőle, akkor utána nehéz lesz megbarátkoznia. Ülj le a kutyával, és várd meg, hogy a cica közelítsen felé.

2017. aug. 7. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ha a kutyád nem mutat agressziót, amikor először találkozik a cicával, akkor ott lehet hagyni. Egyedül azért én nem hagynám őket, szóval jó lenne, ha a barátnőd tudná vállalni, hogy mindig felügyeli, mit csinálnak, mert a cica könnyen megijedhet.
2017. aug. 7. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Igen, arra megkérem, hogy ne hagyja őket felügyelet nélkül. Erre voltam főleg kíváncsi, hogy ha a próbaalkalommal nem mutat agressziót a kutyám, akkor valószínűsíthető-e hogy a későbbiekben sem fog. Köszi nektek
2017. aug. 7. 12:57
 4/4 anonim ***** válasza:

Ha nincs más lehetőség, akkor nem nagyon tudsz mit csinálni.

Azért szólj a barátnődnek, hogy ne maradjanak soha egyedül egy szobában, mert az ördög nem alszik...

Én pl jó pár hónapig nem mertem egyedül hagyni a cicámat a kutyákkal, de később beigazolódott, hogy ez egy alaptalan félelem volt :)

2017. aug. 7. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!