Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Jelenlegi vagy volt Jack...

YourDestiny kérdése:

Jelenlegi vagy volt Jack Russel tulajdonosok, leírnátok a tapasztalataitokat a kutya aktivitásával kapcsolatban?

Figyelt kérdés
Sziasztok. Lakásba szeretnénk kutyát. A terrierek külseje fogott meg leginkább, de nem szeretnénk nagyot, se buta fajtát, de túl drága vagy költségigényes fajt sem. A Jack-ről mindenféle véleményt hallok, egyesek szerint túl sok mozgást igényel, túl hiperaktív, nehéz lenyugtatni, míg mások szerint kissé kilóg a sorból, és viszonlag jól tartható lakásban, megelégszik a napi minimális mozgással és sétáltatással, nem zúz, nem rág, valamint hallgat is. Abban kérném a segítségeteket, hogy billentsétek el valamelyik irányba a képzeletbeli mérleget. Esetleg ha valaki ismer hasonló kutyafajtát, amiért nem szokás egeket verő összeget kérni, leírhatja. Köszi.

2017. aug. 7. 15:34
 1/3 anonim ***** válasza:
A jack-russelek amilyen kicsik olyan nehezek (nem sulyra gondolok)... a jack-russel a top 5 legmakacsabb kutya kozul az elso vagy a második...azt mondják a terrierek abszolute nem elso kutyanak valok..am vannak olyan jack amelyik nem olyan nagyon makacs..folyton aktivak...oket is nehez kifarasztani...gyerekeket...haaat van olyan jack amelyik imádja a gyerekeket de van olyan amelyik ki nem állhatja....nagyon sokat kell veluk foglalkozni..frizbizés, futás, ugye seta...lakásba kiskoraba rag...es mindig foleg ha unatkozik...ha elso kutyád plusz azert 8 orát dolgozol (gondolom) vagy suliba vagy...es nem olyan brutalis ar...menhely...latogass el kinézel egy cuki,nyugodt kutyát...es pár honapon belul ugy fog ragaszkodni hozzad mint kuty@sz@rra a legy...es te sem fogod megbanni mert az az erzés hogy kb megmentettél attol egy kutyát hogy rácsok kozott élje le az életét...az a légjobb érzés...es amikor par honap...de pár hét is lebet szoval annyi ido után esetleg felmegy a kanapéra te nézed a tévét és a kezeden alszik el...a vilag legjobb érzése...(azért nem mondom azt hogy kennel...mert mar mindeggyik kutya ára 150 E ft-t korul kezdodik)...jo kutyazast...meglátod egy menhelyi kutyára azt mondod hogy csunya...de amint megismered a tulajdonsagat és a szivét..o lesz a legszebb kutya neked a vilagon....remélem segitettem☺
2017. aug. 7. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Ja és még annyi a jackrol hogy nagyon domináns néha...elozo voltam
2017. aug. 7. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Nekem ilyen kutyám van

makacs

okos

sokat hullik a szőre

imádnivaló


Én egy nap reggel leviszem 6:30 tól 7:00 ig délután leviszem 15:00 körül 2 és fél órára amiben nincs póráz csak labda ,játék stb... ,este pedig fél óra kb 18:00-tól .

Este fél órára 18:00 tól 18:30 ig.


Én ezt a kutyát nagyon javaslom !!

Nem vészesen drága.


Nekem nehéz dolgom volt vele mert kb az egész kiskorát egy temetőben élte le és ott találtam rá.

Nem ismerte a szabályokat ,akármerre mehetett.

Az első kérdésem az volt mikor hazahoztuk :Mit evett?

Aztán rájöttem ez egy kotorék kutya szóval fogott magának egereket stb..

Ezért mivel kotorék kutya így ha érez vagy hall valami nyestet akkor csak arra koncentrál akkor kezelhetetlen.

Nem olyan drága mert nem olyan gyakori kutya màrmint a yorkihoz csivavához képest mert ez NEM táska kutya 😂

Ez igaz kutya

2017. nov. 1. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!