Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Etet valaki csirkefejjel? Ha...

Etet valaki csirkefejjel? Ha igen, ti levágjátok a csőrét, vagy azt is megeheti a kutya? Természetesen nyersen

Figyelt kérdés
azért 2 kg csirkefejről, leboncolni a kis csőröket izgalmas meló lenne :)

2017. aug. 7. 17:52
 1/6 anonim válasza:
52%
A csőrét nyugodtan nekiadhatod de ne felejtsd el meghámozni
2017. aug. 7. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
69%
Csőrrel együtt eszi nyersen a kutyám.
2017. aug. 7. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm, akkor el is oszlottak a kétségeim. Kicsit off, de hány hónapos kortól adnátok? Csak érdeklődés képpen kérdezem, nincs kölyök ku
2017. aug. 7. 18:02
 4/6 anonim ***** válasza:
Én is csőrrel együtt adom, nyersen nem okoz gondot.
2017. aug. 7. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Minden le van irva a fajlokban egy facebookos csoportban. Mekkora kutyus amúgy? Én spániel méretnek adtam 6hónapos korától, a legkisebbnek, a többi nagynak is mehet persze. De ne habzsoljon, ha mohó, egye kézből először pár napig vagyis amíg meg nem tanul rágni.
2017. aug. 7. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
4 éves roti, nem habzsol, csak elég meglepő volt nekem hogy ott figyel a kis csőr, elég hegyesnek is tűnt, de nem volt gond, bár ma a kakiban nem találkoztam vele. Azért kérdeztem hogy kölykökkel mi a helyzet nyersezésnél, mert durván egy fél év múlva jönne 2 baba továbbtenyésztási céllal és akkor nem kínlódnánk a tápokkal
2017. aug. 8. 16:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!