Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » BRIT Premium Adult Medium...

BRIT Premium Adult Medium Breed mennyire jó minőségű táp?

Figyelt kérdés
Illetve a Jack Kutyatesztarol tudtok valamit mondani?
2017. aug. 8. 12:13
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

Nem jó. 40% hús az "friss csirkehús" az összetételben, ha ebből levonod a vizet, akkor a száraztápnak kb. 12%-os lesz a hústartalma.


Le is romlott a minősége az utóbbi években, barátnőm ezzel etetett és többször avas volt a táp, bőven lejárati időn belül.


A Jack termékekkel sajnos van tapasztalatom, én lapockát, lábszárat, ilyesmiket vettem, 1 kivételével mindegyik avas volt, lejárati időn belül. Ehhez nincs mit hozzáfűzni szerintem...

2017. aug. 8. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
57%
Igaza van az elsőnek a Brittel kapcsolatban. Amúgy nem egy rossz táp, nincs benne színezék & ízfokozó, és még 12% hústartalom is jobb, mint pl a Pedigree 4 százaléka. Nálunk a Happy Dog Supreme vált be, bár ez is csak középkategóriás táp.
2017. aug. 8. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:

Egyetértek az elsővel, a Brit Premium közel sem olyan jó, mint azt sokan hirdetik. Alig van benne hús. Sőt még kukorica, meg gabona is van benne. Én nem venném meg.

Akkor már, bár kicsit drágább, de sokkal jobb, gabona/kukorica mentes, 26% szárított (már nem kell elvonni belőle a vizet, ez a valódi hústartalom) marhahússal

Premiere Best Meat Adult:

[link]

Vagy Fitmin kutyatáp, mondjuk bárányos-rizses. Összeadogattam, a valódi hústartalom (víz nélkül) kb. 30% és gabona/kukorica mentes ez is, nem sokkal drágább a Britnél:

[link]

Vagy a Decathlon saját márkás tápja. Igaz nem a legjobb, búza, kukorica is van benne, de 37% DEHIDRATÁLT (azaz szárított) állati fehérje van benne: [link]

Esetleg, ha még 1000 ft/kg belefér, akkor tudom ajánlani a Markus-Mühle Black Angus Adult, hidegen sajtol tápját:

[link]

34% szárított hússal, gabona, kukorica mentes.

2017. aug. 8. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm
2017. aug. 8. 16:08
 5/12 anonim ***** válasza:

1-es vagyok.


A Decathlonos kutyakajának még régebben én is utána néztem, külföldi (pl. francia) oldalakon rengeteg rossz vélemény van róla, megbetegítette a kutyákat, úgyhogy csak óvatosan vele... :/


(Enyém amúgy szintén Happy dog supreme tápot eszik. Ár-érték arányban ugyan kicsit drága, de ez vált be a legjobban.)

2017. aug. 8. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 SnoopyKutyaTáp válasza:
Ár érték arányban egy jó táp a Brit Premium, a 15 kg táp már 7600 Ft körül megkapható, igaz az a 41% hústartalom csalóka lehet. Tehát van nála jobb táp is, de az drágább is.
2017. aug. 11. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

Csak hiába olcsó, ha mehet a kukába az avasság miatt.:(

Ha valaki ezzel etet, érdemes olyan helyről vásárolni, ahova könnyen vissza lehet juttatni és reklamálni.

2017. aug. 11. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Kaptam ajándékba és én nem tapasztaltam, egyáltalán hogyan látszik meg hogy avas?
2017. aug. 11. 17:52
 9/12 anonim ***** válasza:
A szagán érezni, jellegzetes, kesernyés szaga van HA avas (nyilván nem minden zsák az :D ).
2017. aug. 11. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Köszi
2017. aug. 11. 21:12
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!