Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Igy bullterriert tartani?

Igy bullterriert tartani?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Szeretnek majd egy bullterriert..lakásba lenne ugye ..séta,foglalkozás: reggel 1 óra séta egy kis réten elengedném, délután fél vagy 1,1 és fél óra séta ez a tanulástol fugg, este 1 és fél,2 óra ez is attol fugg hogy mikor végzek a tanulástol ha nyolckor akkor 1 és fél ora ha 7 kor vagy elobb akkor 2 ora....délután játék...este is pici játék illetve tánitgatás, hétvégen kutyasuli, kirándulás, futás stb. megjegyzem ELSŐ kutya lesz...ha nem lenne jo akkor mondjatok ehhez illő kutya fajtát ..igy jo lenne lakasba?

2017. aug. 8. 20:36
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
elméletben igen, viszont első kutyának, valami könnyebben kezelhetőt javasolnék.
2017. aug. 8. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
39%
Eddig snaci volt a kiszemelt.
2017. aug. 8. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
60%
Persze, így lehet bullterriert tartani, ez tök jó, mert le lesz mozgatva, viszont biztos, hogy jó választás bullterrier első kutyának? Elég határozott fajta. Én először egy "egyszerűbb" fajtát választanék.
2017. aug. 8. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Egyedtől függ. Lehet, hogy könnyű lesz,ha tényleg minden nap foglalkozol vele, de ha kifogsz egy kicsit dominánsabb fajtát, akkor mindenképp nehezebb lesz. Ezalatt ne azt értsd, hogy majd megharap, stb, csak szimplán nem akar engedelmeskedni :)

Ha mindenképp ragaszkodsz a fajtához, akkor tenyésztővel beszélj, úgy sem egyik napról a másikra lesz kutya, van előjegyzés a tervezett párosításra, aztán addig mindent meg tudsz beszélni vele. Ja és utána is természetesen. De ugye tenyésztői kutya 100felett van árban. Ami olcsóbb, azt nem biztos, hogy a későbbiekben bármilyen problémával kapcsolatban el fogod tudni érni, legyen az nevelés vagy betegség. Kutyaiskolát is érdemes hamarabb felkeresni, akkor menni fog. De határozottnak kell lenned.

más fajta kezdőnek.. hmm esetleg Boston terrier, Spániel, szobakutyák, vagy nem tudom hány kiló vagy, Berni pásztor/Landseer.

2017. aug. 8. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a valaszokat...tanultam belőluk...valojába snaci is de az a baj hogy nem tudom eldonteni hogy snaci vagy bullterrier...annyira tetszik mindeggyik..legszivesebben vennek mind a kettőt de nem lehet...nem tudom hogy melyik lesz...de a válaszokat koszonom
2017. aug. 8. 21:00
 6/7 anonim válasza:

Első kutyának szerintem is elég necces.


Azt valaki tudja egyébként, hogy miért "pörögnek" olykor körbe-körbe? :)

2017. aug. 8. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
A bullterriek nagyon jó természetűek, nem értem, hogy miért nem ajánlanátok
2017. aug. 8. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!