Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Van valami összefüggés a...

Van valami összefüggés a kutya színe és jelleme között?

Figyelt kérdés
Nálam pl mindig a barna (vagy barna-fehér) kutyák voltak a befutók, ők kerültek közel hozzám, tesóm fekete-cser pincserével egyáltalán nem passzolunk, anyum fekete macskájával sem, pedig sosem ítéltem el a fekete állatokat, sőt gyönyörűnek tartom őket. A volt cicám (őt nagyon imádom még most is, hiába nem él, igaz barát volt) is barna cirmos volt, őt találtam, de életem egyik legjobb döntése volt, hogy megtartottam. A jelenlegi kutyám is sárgásbarna. Az előző hörcsögöm szürke volt, különösebben nem kötődtem hozzá, a mostani zsemle színű és imádom. Így én is hülyeségnek gondolom, hiszen ez csak szín, de érdekelne, hogy ti is tapasztaltatok-e már hasonlót :) hűek maradtatok-e egy színhez (akár akaratlanul is) ?
2017. aug. 9. 10:07
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
A te hajszíned és jellemed között van összefüggés?
2017. aug. 9. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
Nincs összefüggés, szerintem felfogás az egész....Ne könyveld el a fekete állatokat és főleg ne érezd azt, hogy azért kell barnás állatokat választani, mert a babonád szerint, ami csak a fejedben létezik, nem jó döntés. Nekem volt egy szürke kutyám és hihetetlenül kötődtem hozzá, de emellett még vagy egy barna kutyám és egy fekete lovam...Mindegyikkel nagyon jól kijövök...
2017. aug. 9. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
0%
A tricolor macskák rossz természetűek, ez pl egy tény. Mindig a tricolor lesz antiszociális/agresszív, akkor is, ha az egész almot ugyan úgy nevelik.
2017. aug. 9. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Utolsó: nálunk a tricolor volt a legkedvesebb az alomban, őt meg is tartottuk. Nagyon barátságos felnőtt lett, még a kutyával is nagy barátok lettek.

Nincs összefüggés.

2017. aug. 9. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
49%

Előző!

Hát nem tudom, nekünk ezt mondta a tenyésztő. Kinéztünk egy tricolor cicát, és mondta, hogy az már most elég agresszív a többihez képest, stb. Meg ezt másoktól is hallottam, tapasztaltam is. De lehet, hogy csak véletlen egybeesés az egész.

2017. aug. 9. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

A Rotim fekete ,barna. A Tibeti Spànielem vajszinû. A Közép-àzsiaim fekete fehér.

Sztm semmi ôszefûggés nincs.

Ez ugyan olyan hûlyeség ,mint pl hogy a szôke nôk butàk.

2017. aug. 9. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!