Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Van valami jelentős különbség...

Van valami jelentős különbség a szuka és a kan kutyák között?

Figyelt kérdés
Eddig mindig csak kan kutyákm voltak, de jövő héten lesz egy szuka. Van valami jellembeli különbség? (Lehet hülye kérdés)

2017. aug. 9. 23:14
 1/6 anonim ***** válasza:
Szerintem nincs nekem mindkettő volt. Szerintem inkább fajta és jellembeli különbség vannak.Az emberek között sem úgy megy ez hogy aki nő az ilyen aki pasi az meg olyan és szerintem kutyában sem ettől függ hanem inkább fajta,természet,nevelés
2017. aug. 9. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Szerintem a kanok kicsit virgoncabbak, huncutabbak.

De ok is minden egyéniségek, mind más :)

2017. aug. 9. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:
4%
a lábúk köszött
2017. aug. 9. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
A szukák bújósabbak, simulékonyabbak, olyan lányosak, de gyakran hisztisek is :D de ez egyedfüggő, sok szukánál ezt tapasztaltam
2017. aug. 10. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Nekem volt kan és szuka kutyám is. Az én véleményem az, hogy a kanok kicsit nehezebben kezelhetőek, bár, ahogy előttem is írták, egyedfüggő. Viszont a kan tüzelésnél ha nem jó a kerítés, kimászik. A szuka nem annyira domináns. Könnyebben kezelhető, a kan pedig nála nagyon ritkán (!) el akarja venni a "vezéri" státuszt :) . Persze nekem eddig csak egy kan kutyám volt, de ő kicsit "parancsolgatósabb" volt, mint a szuka. :) (Persze csak nagyon ritkán, újra hangsúlyozom :D)
2017. aug. 10. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Igaza van az utolsó válaszolónak.A kannak nehezebb tekintélyt parancsolni.De ha megfelelően neveled ezzel nem lesz semmi probléma.
2017. aug. 10. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!