Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Miért van szinte mindig...

Miért van szinte mindig készlethiány a Brit Care tápokból? Titeket is idegesít? Petissimo.hu

Figyelt kérdés
Akár hányszor rendelnék egyszerűen nincs nekik raktáron. Most is kénytelen vagyok Happy Dogot venni, mert abból legalább van. Lehet át is állunk, mert kezdem unni. Ráadásul a Brit boltokban sem kapható.

2017. aug. 10. 18:03
 1/2 anonim ***** válasza:
Én innen szoktam rendelni, eddig mindig volt raktáron ráadásul ingyenesen kiszállítják. [link]
2017. aug. 10. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 SnoopyKutyaTáp válasza:
Nálunk is van szinte mindig raktáron a SnoopyKutyaTáp Állateledel Boltban. (a gabonamentes lazacosra igaz néha 2,3 nap mire megjön, de a bárányos adult, junior, puppy mindig van raktáron, small, medium és large is) [link]
2017. aug. 11. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!