Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Kutyam sokat tusszent, rossz...

Kutyam sokat tusszent, rossz kedve van, mitol?

Figyelt kérdés
Van a kertunkben egy gazos resz, ami inkabb a szomszede, mert atlog a mi kertunkbe, a kutya nem szokott odamenni, de ma belement, majd ugy jott ki onnan hogy megallas nelkul tusszentett es fura hangokat adott ki, megijedtem ezert bevittem a lakasba, azota viszont maszkal ossze vissza, keresi a helyet, nem akar jatszani sem es a farkat sem hegyezi,hanem csak log neki. Ha megyek a kozelebe mintha menekulne elolem. Kicsaltam a lakasbol, ottkint sem csinalt semmit, pedig allandoan futkozni szokott, majd egyet futott a kertben mikor a tobbi kutya ugatott, de aztan megint elkezdett tusszogni, es ugyanugy rossz kedvu es keresgeli a helyet. Mi lehet ez. Es mit tegyek?
2017. aug. 10. 20:07
 1/8 anonim ***** válasza:

Lehet, hogy toklász ment az orrába, vagy más idegen anyag.

Ezt házilag sem kideríteni, sem megoldani nem lehet. Állatorvos tudja bódításban megnézni és kiszedni.

2017. aug. 10. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Szerintem vidd el állatorvoshoz, hogy esetleg nem okozott e valami problémát az a gázos rész.Mert a tüsszentés erre utal.Ami pedig a rossz kedvét illeti, próbáld meg kioldani,ha otthon nem megy vidd ki egy másik környezetbe, próbád megmozgatni,a futás is jó feszültség oldó.Ha továbbra is feszült marad,ha nem eszik,folyton pisil,esetleg odáig fajulnak a dolgok hogy agresszív lesz(bár ezt nem hiszem),akkor ennek a viselkedésnek tényleg köze lehet a gázos helyhez.
2017. aug. 10. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

A "rossz kedv" kutyáknál általában azt jelzi, hogy az állat fizikailag rosszul érzi magát, fájdalma van.

Mindenképpen mutasd meg dokinak.

2017. aug. 10. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Koszonom a valaszokat. Ma mar nem tudom allatorvoshoz vinni. Addig ugye nem lesz baja?
2017. aug. 10. 21:06
 5/8 A kérdező kommentje:
Marmint ennel komolyabb?
2017. aug. 10. 21:06
 6/8 anonim ***** válasza:
Reggel vidd el mindenképpen.
2017. aug. 10. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Mi lett a kutyussal?
2017. aug. 11. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Elvittem, aztmondta hogy valoszinuleg belement valami az orraba, de mar nincs ott, mert nem latja. Erdekes mondjuk hogy azota is tusszogott mar, de nem annyit mint tegnap es a kedve is jobb.
2017. aug. 11. 20:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!