Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Lehet belőle mérgezés?

Lehet belőle mérgezés?

Figyelt kérdés

Féléves kutyánk kivett a kukából egy olyan papírzsebkendőt, amin előtte higító volt. A zsebkendő már nagyjából száraz volt, de a szájába került, mikor széttépte. Kimostuk a száját, mert nem tudtam, mi mást tehetnénk ezen kívül, de most aggódom, hogy talán baja lesz.

Állatorvoshoz nem tudom vinni, mert nem rendel, és a szomszéd városba kellene menni, ahová csak órák múlva megy busz amúgy is. Olvastam, hogy milyen tünetei vannak a mérgezésnek, de konkrétan egyik sem igaz rá, mert a higító hatásáról nem írnak. Egyenlőre jól van, nem vettem észre rajta semmi furát, de azért aggódom érte.

Szerintetek mekkora esélye van annak, hogy nem lesz tőle beteg?



2017. aug. 11. 12:18
 1/4 anonim ***** válasza:
Semmi baja nem lesz.
2017. aug. 11. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Semmi baja nem lesz, mert azok a "vegyi anyagok" már 90%-ban elpárologtak, ha rongy lenne, az más.
2017. aug. 11. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat, eszik-iszik, úgyhogy remélem tényleg nem lesz gond.
2017. aug. 11. 13:33
 4/4 anonim ***** válasza:

Feltehetően már elpárolgott a higító, plusz nem is ette meg.

Figyeljetek rá fokozottabban.

2017. aug. 11. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!