Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Miért csinálja ezt a kutyám?...

Miért csinálja ezt a kutyám? Mit tegyek hogy abba hagyja?

Figyelt kérdés

2 éves kistestű keverék szuka kutyám amikor sétálunk nagyon szépen jön laza pórázon van egy rész ahová beengedem hogy elvégezze a dolgát.Aztán ahogy sétálunk tovább szépen jön melletem ahogy szokott de ha elsétálunk egy füves rész melett megáll és nem akar jönni mert beakar menni szimatolni.Mit tudnék csinálni ?

Ivartalanítás már meg van beszélve az állatorvossal.Az segíteni fog?



2017. aug. 12. 11:45
 1/10 anonim ***** válasza:
Vidd be a füves részre szimatolni! Miért kellene, hogy abba hagyja?
2017. aug. 12. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Igazából nem látom, miért probléma ez? Engedd szimatolni. A kutyáknak ez olyan, mint nekünk a netezés vagy újságolvasás.
2017. aug. 12. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Azért mert ha át akarunk menni az úton akkor is ezt csinálja és oda se vihettem be ahol kisgyerekek játszanak a kakit felszedem de a pisit nem tudom.Dok hely van ahová nem lehet kutyát vinni.
2017. aug. 12. 11:53
 4/10 A kérdező kommentje:
*sok
2017. aug. 12. 11:53
 5/10 anonim válasza:
0%
NEM! A kutya természeténél fogva érzi hogy más kutya területe az a " füves " rész és kész. Csak hadd szaglásszon :)
2017. aug. 12. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Nyilván ne a kutya döntse el, hogy hova akar menni, hanem te. Viszont vidd olyan helyekre is, ahol szimatolhat nyugodtan.

Az ivartalanításnak ehhez nincs köze.

2017. aug. 12. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Olyan ez nekik, mint nekünk a Facebook.


Érdekli, hogy ki járt arra, mit csinált.


Hagyd hogy szaglásszon nyugodtan.

2017. aug. 12. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

ma 11:53

Gondolom, a kutyád már kapisgálja, mit jelent a NEM szó.

Ha olyan helyre akar menni, amit te nem akarsz, közlöd vele, hogy nem, és viszed tovább.

2017. aug. 12. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Akkor menj tovább. Azért ez, hogy leragad egy szagnál a kutya, nem egy nagy hiba vagy nehéz nevelési feladat. És ezen az ivartalanítás sem fog segíteni. Szólj neki, határozottan menj tovább, ha kell adj egy kis rántást neki.
2017. aug. 12. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm a segitséget majdnem mindenkinek.Ahogy írtam vannak helyek ahová nem vihettem de többen is azt írtátok vigyem be.Mindig egy hosszú füves rétre is megyünk ahol azt csinál amit akar.Ahol lehet ott beengedem.
2017. aug. 12. 13:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!