Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Van egy huskym és tesomnak...

Van egy huskym és tesomnak meg egy yorkshire terrierje. Később nem fogja bántani a nagy kutya a kicsit?

Figyelt kérdés
Mindkettő kutya kan. A husky 3 éves lesz télen a yorki elmult 1 éves! 2 éves lesz... most olyanokat csinlnak hogy ha fekszik a kutyám akkor a kicsi nem haggya békén... ráugrik a fejére...gondolom játszani akar,meg olyan is szokott lenni hogy a kicsi leugatja és a nagy meg játszani akar és elfut és visszamegy hozzá és a tesom kutyaja csak ugatja és az én kutyám is leugatja, és amikor az én kutyám ott van a tálnál és amikor odamegy hozzá verekednek... vagy nemtudom meg akarja harapni a fejét de sztem nem erosen meg amugy joba szoktak lenni de hát akkor is a yorki hozzá képest semmi, ugye ebből nem lehet komoly baj? Azt azért nem szeretném ha megölné a kicsit! :((
2017. aug. 12. 17:54
1 2
 1/19 A kérdező kommentje:
Ja és amugy én mondtam a tesomnak hogy ne yorkit vegyen hanem ő is kerjen huskyt, vagy más kozepes kutyafajtat, de ha ő yorkit akar...végülis az ő döntése ( de nem sokat foglalkozik a kutyájával) pedig sokat kell foglalkozni még egy yorkival is meg az a helyzet hogy nem midnig viszi el setaltatni inkabb a barátnőjénél "bulizik" -.-' mit csinaljak? foglalkozzak én az ő kutyájával??
2017. aug. 12. 17:59
 2/19 A kérdező kommentje:
Ha ez számít én 14 éves vagyok ő meg 15
2017. aug. 12. 18:00
 3/19 A kérdező kommentje:
Ja és azt elfelejtettem irni hogy egyszer elszökött a yorki és amikor tesom azt latta fbn hogy elutottek egy yorkit az üllűin akkor sirva jött haza meg épp kereste a kutyajat, és aztan olyat is olvasott hogy talaltak egy yorkit ugyanott az üllői úton!!! A nőre ráírt hogy ő a kutya gazdája és értementünk persze amikor eltűnik a kutya akkor sirni kell bezzeg ha itt van velünk leszarja a kutyáját és elmegy a barátnőihez, hazibuliba, mekibe, meg ilyen helyekre a tesom felelotlen gazda szerintem!!! azota többször is elszőkött tőlünk de ki volt az a ki utána futott? ÉN! nem a tesom -.-' amikor regebben megkapta állandoan vele vlt persze amig "kicsi volt" -.- utána meg leszarja! Az van hogy én nem a tesomért hanem a kutyájáért megteszem MOST azt hogy foglalkozom mindkettő kutyával FŐLEG az enyémmel! DE ha elkezdődik a suli az enyémmel fogok tudni majd csak foglalkozni... hogyan értessem meg a tesomat hogy foglalkozoon a SAJÁT kutyájával??? :( mondtam neki ezerszer de leszarja ... jo nem mondja azt de látszik neha viszi el sétálni!
2017. aug. 12. 18:12
 4/19 A kérdező kommentje:
Az lehetséges hogy azert nem haggya békén a kicsi a nagy kutyát mert nem foglalkozik vele a tesom????
2017. aug. 12. 18:15
 5/19 anonim ***** válasza:

Amikor a tiéd eszik zárd külön.

Ha nem foglalkozik vele, nagyon nagy problémák lesznek :/

Neked kell vele foglalkozni, vagy beszelni a szülőkkel és tesóval

2017. aug. 12. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 A kérdező kommentje:
Hiába beszélek erről a tesommal :/ az a baj de rendben foglalkozni fogok vele! :) de ha kezdodik a suli csak egy kutyával tudnak foglalkozni :/ max setalni tudom majd elvinni a tesom kutyajat
2017. aug. 12. 18:29
 7/19 anonim ***** válasza:

Lehet ebből baj, ha neveletlen egyik vagy mindkét kutya. Valamelyik vagy mindkettő eleve érdemes lenne ivartalanítani is, de ez nem helyettesíti a megfelelő nevelést.

Etetni külön etessétek, egymás táljához ne mehessenek oda, ezt tiltani kell.

A többi az játék, legalábbis jelenleg.

2017. aug. 12. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:

Szülők?? Hol vannak, mit szólnak? 15 éves tinilány mi az hogy bulikázik? Gondolom nem kólát iszik és este 8-re ér haza...


Kérdező, igen, a yorki nem tud magával mit kezdeni, ezért incselkedik a te kutyusoddal. Anyudéknak nem tűnik fel, hogy tesód nem foglalkozik a kutyájával? Amit kikönyörgött gondolom... Ha bírod akkor foglalkozz vele, bár egy yorki nem fogja bírni a husky tempóját...


És kezdjetek el neki új gazdát keresni, ha tesód nem változtat (úgyse fog). Amíg fiatal addig van esélye a yorkinak új családba kerülni.

2017. aug. 12. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
Én a szüleid helyében keresnék uj gazdát a kicsinek, mert tesod láthatoan szarik rá és ha a huskyd megunja a cssztetést, simám szétszedi öt - joggal.
2017. aug. 13. 07:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
A husky prédának nézheti a kisebb fajta kutyákat is, szóval a yorkinak nagy szerencséje van. Egyébként fogadjunk, hogy mindkét kutya szapis 20-30 ezer forintos.
2017. aug. 13. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!