Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Milyen táp lenne a legmegfelel...

Milyen táp lenne a legmegfelelőbb a kutyusomnak?

Figyelt kérdés

7 éves keverék kan kutyám van, jelenleg Carnilove tápot eszik, de sajnos olyanokat olvastam, hogy túl magas a fehérjetartalma, stb.

Sajnos a Barf etetést nem tudom megoldani egyelőre. Ismerem az Orijent, Acanat, TOTW tápokat, de tényleg nem tudom eldönteni, hogy melyikkel teszek jót. Vagy esetleg maradjon a Carnilove? A válaszokat előre is köszönöm!


2017. aug. 13. 11:46
 1/5 anonim ***** válasza:
Ez inkább a növekedéskor okozhat problémát. Amúgy ez kutyánként változó. Az enyém most 30%-osat eszik, mert a 33%-tól már fosott. Ha a kutyád bírja és nincs semmi gond, én nem váltanék. Amúgy bármelyik táp jó, amiket felsoroltál.
2017. aug. 13. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
Én az Acana-ról még rosszat nem hallottam,szerintem próbáld meg azt.
2017. aug. 13. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Nem mindeggyik kutya érzékeny a magas fehérjetartalomra szerintem csak akkor válts, ha a kutya nem bírja, akkor viszont érdemes váltani valamelyik lightosabb acanára (50%-osok)/ vagy próbáld ki a hasonló árkategóriában lévő real nature wilderness tápokat, az orijen és a 70%-os acanák is 35-40% os fehérjével bírnak így azokra fehérjeérzékenység esetén sem célszerű váltani, de a TOTW is kaphat egy esélyt szerintem, mondjuk nekem nem bizalomgerjesztő, hogy nem írják rá a pontos arányait a táp összetevőinek... :/
2017. aug. 13. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm a válaszokat! Azt honnan vehetem észre, ha fehérjeérzékeny? Hasmenése nincs, normális a széklete. Kicsit mintha korpásabb lenne a bőre, ez általában bolhairtás után enyhül, de lehet a tápláléktól is?
2017. aug. 13. 13:26
 5/5 anonim ***** válasza:
Laza híg széklet bízonyítja, hogy nem bírja a magas fehérjét, emelett sokszor ürít(akár napi 4-5x is), ha ezek a tünetek nincsenek, valószinűleg nem lesz semmi baja még a 40-es orijentől se.
2017. aug. 13. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!