Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Szolnok megye, Dr. Sulyok...

Szolnok megye, Dr. Sulyok Attila ezért mennyit kér?

Figyelt kérdés
Malassezia gyanús a kutyám (gombás fertőzés). Valamelyik nap be akarom vinni de éppen szörnyen gáz anyagi szituban vagyok.mennyit kér szerintetek ha beviszem, megvizsgálja, diagnosztizálja, meg minden egyéb? Más doki mennyit kér ezért? A kezelés drága lesz? :(

2017. aug. 14. 22:45
 1/2 HSz76 válasza:
Hívd fel telefonon, és elmondja.
2017. aug. 15. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Hát nálunk Kom-Eszt. megyében ha van valami baja, tehát kap szurit is pl. az 10.000 környékén van. Ha csak vizsgálat, az 2-5000. De gombás fertőzés esetén gondolom bőrkaparékot vesznek, aminek a laborja lehet drága (10.000 környéke) ha az nem kell akkor a vizsgálat, plusz gyógyszer, de az is szerintem kifut egy tízesre.


Na szóval nekem az a tapasztalatom, ha van baj, az 10.000, ha nincs baj, vagy minimális az 5000 körül van.


De ha visszarendelik kontrollokra az ugye plusz pénz.

2017. aug. 15. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!