Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Lakásból a bolhát hogy írtsuk ki?

Lakásból a bolhát hogy írtsuk ki?

Figyelt kérdés
A szőnyegről szokott ugrani a lábamra bolha, hogyan tudnám kiírtani?
2017. aug. 16. 12:23
 1/3 anonim ***** válasza:
84%
Nekünk a Bravecto nagyon bevált. Ez egy rágótabletta kutyáknak, ami nem csak a kutyából, hanem a környezetében is kiirtja a bolhákat, kullancsokat.
2017. aug. 16. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

A kutyára bolha elleni spoton.

Szőnyeg kitisztít. Bútorok,pl heverő, fotel-lefújás.

Veszel jó pár ampulla Neostomosant. A keverékével befújsz minden heverőt, ágyat, fotelt, stb. Ha padlód van, felmosod a szerrel. Plusz vehetsz Piretrin port, amit leszórsz a fal mentén vékonyan. Az ott maradhat egy ideig.

A lakást le kell így kezelni hetente, hogy a földön lévő petékből kikelt bolhák elpusztuljanak. Kb 3-szori kezelés használni szokott.

Neostomosan helyett lehet Biokillt is használni. Viszont lényegesen drágább.

2017. aug. 16. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Mi a rossmanban kapható bolhaírtó spray-t alkalmaztuk, nemhogy a bolhákat, de még egy hétig az összes berepülő vagy zugban megbúvó bogarat is kiírtotta. Kutyára neostamosan, csak úgy potyogtak róla a vízbe. Ha hosszú szőrű kutyátok van, mint nekem a bichon, akkor sajnos a bundáját le kellene nyírni teljesen, hogy biztosan az összes leessen róla, mert ha a szőnyegről pattognak, ott már nagy a baj. Nálunk is beléptem és ugráltak össze vissza mindenhonnan. Az írtást meg kell majd ismételni és amikor végleg eltűntek is tartalékba legyen otthon mindig szer hozzá. Épp most fertőződött vissza a kutyám is, valamilyen módon hazahoztam a szüleimtől, mert ott két maine coon cica van és bolhásak lettek, szóval ezzel is vigyázni kell, észre sem veszed és már hazahoztad :/
2017. aug. 18. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!