Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Milyet kakáljon egy kisméretű...

Milyet kakáljon egy kisméretű kutya?

Figyelt kérdés

3 hónapos, Royal Canint kap reggel és este. Naponta 5-6 alkalommal van kaksi, de bogyózik, mint egy nyúl :) nem tudom, ez mennyire szokványos. Amúgy állagra tök rendben van, de valahogy furcsállom, hogy néha 30 perc különbséggel kinyom pár bogyót...


Köszönöm a véleményeket és tapasztalatokat!


2017. aug. 17. 19:43
 1/4 anonim ***** válasza:

Sok a szénhidrát benne, nem csoda,hiszen tele van kukoricával,gabonával és szójával. Azért bogyós a kaki.


Ha teheted inkább válts tápot,nem jó a royal és társai!


Drága az összetételéhez képest, típikusan a reklámot fizeted meg.


Real nature, N&D, Platinum, Pro Plan, Acana 100x jobb minőségűek és talál vmelyik olcsóbb is a royalnál,de ugye jobb!

2017. aug. 17. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Szerintem egy három hónapos kutyát jobb lenne még háromszor etetni, a napi két etetés féléves kortól javallott.

Royal Canin nem túl jó táp, de ezt már leírta az első. Mi Acana Puppy Small Breeddel etettünk annó, ha jól emlékszem, négy végtermék volt stabilan, normális "fazonú".

2017. aug. 17. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Igen, a Royal Canint tervezzük lecserélni, a Brit Care-t néztem ki. De maga a bogyózás akkor nem tekinthető teljes mértékben normálisnak, ugye?
2017. aug. 17. 20:15
 4/4 anonim ***** válasza:

Csak annyit jelent,hogy sok a szénhidrát benne.


Normális székletforma kutyáknál a "szivar" alakú

2017. aug. 17. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!