Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » BARF módszerrel etetők, a ti...

BARF módszerrel etetők, a ti kutyátok mikor kezdett el ivarzani?

Figyelt kérdés
A környezetemben volt mostanában 3 kölyök is, akiket barfal etettek. Mind a három nagyon korán kezdett ivarzani (4-5) hónaposan. Elgondolkodtam, hogy vajon köze lehet e hozzá a nyers húsnak, vagy csak puszta véletlen.
2017. aug. 17. 22:05
 1/8 anonim ***** válasza:
75%
Német juhász kanom pontosan az átlagos időben lett ivarérett és húst eszik.
2017. aug. 17. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Táplálkozásnak semmi köze az ivarzáshoz. Ha táppal, ha nyersel etetsz. Átlagbán a kanok 4-8 hónapos korukban kezdenek ivarzani a szukák pedig ennek a fele. De ez csak átlag. Minden kutya más, más géneket feno- és genotípúst örököl. Lehet azért ivarzott korábban. Simán rámondanám, hogy véletlen
2017. aug. 17. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Mind a három kan kutyus. Azért furcsáltam, mert én 6.5 hónaposan ivartalanítattam és akkor még nem mutatkoztak rajta az ivarérettség jelei. Ő raktuk meg nagyon hamar. Gondolkodom rajta, hogy átállunk a nyersre, csak előtte kicsit tudakolódom a dologról. Arra gondoltam, hogy a nyers húsban lévő hormonok esetleg befolyásolhatnak ilyen dolgokat, de akkor ezekszerint csak véletlen :)
2017. aug. 17. 22:18
 4/8 anonim ***** válasza:
38%
Hogyan mutatkoztak azokon a kutyákon az ivarérettség jelei?
2017. aug. 17. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Felemelt lábbal való pisilés, jelölgetés
2017. aug. 17. 22:37
 6/8 A kérdező kommentje:
Szerinretek a barf vagy a prey előnyösebb egy magas aktivitású kutyának?
2017. aug. 17. 22:38
 7/8 anonim ***** válasza:
Az én kutyám elég aktív (belga juhász, munkakutya). Nekünk teljesen megfelelt a BARF étrend. :)
2017. aug. 18. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Szerintem nincs összefüggés.

Az én szukám 11 hónaposan tüzelt először (és egyben utoljára, mert utána megműttettem), barfos.

2017. aug. 18. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!