Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mini husky valaki van tapaszta...

Mini husky valaki van tapasztalat?

Figyelt kérdés
2017. aug. 18. 15:00
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Mini Husky? Mármint Alaskan Klee Kai-ra gondolsz?

Nagyon beteges és drága.

2017. aug. 18. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Mini husky nem létezik. Az első válaszolónak igaza van, de olyan néven nem létezik kutyafajta, hogy mini husky. Ezt max szaporítók találhatták ki...
2017. aug. 18. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
0%

MIÉRT beteges!?!!

=(


Dehát a husky a világon a második legszebb kutyafajta!

Ha ez ráadásul még mini is... akkor min. egy fél vagyont megér!

2017. aug. 18. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Nincs ilyen fajta.
2017. aug. 18. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem a pomsky-ra gondol a kérdező. Pomerániai törpespicc és husky keveréke. Találkoztam már 2-vel is, nagyon furcsa kutyák. Szerintem mesterségesen csinálják őket, mert természetes úton nem tudom elképzelni és ezáltal tuti baromi drágák is. Én nem ajánlanám, egy újabb emberi "kreálmány" a nagy pénz reményében.
2017. aug. 18. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Mini husky nem létezik. Alaskan Klee Kai van, de az egy vagyonba kerül és Magyarországon nem tenyésztik.
2017. aug. 18. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

Egy emberről tudok akinek van két kutyája itthon, tudtommal ő tenyészteni is szeretett volna de nemtudom mi lett belőle. Itt egy régi profilja amit már nem használ. [link]


Egy kölyök 5000€+ és több éves várólisták vannak, mivel annyira beteges fajta és kevés egészséges egyed van.


Ha pedig a Pomskyra gondolsz az egy szintén genetikailag elcseszett designer keverék.

2017. aug. 18. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
#3 Mármint mindenféle betegsége van.
2017. aug. 18. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
A shikoku is emlékeztet szerintem...
2017. aug. 18. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!