Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Egy 3 éves kutyát még meg...

Egy 3 éves kutyát még meg lehet tanítani a szobatisztaságra?

Figyelt kérdés
2017. aug. 18. 16:42
 1/6 anonim ***** válasza:
Igen.
2017. aug. 18. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Persze
2017. aug. 18. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Ha normális idegrendszerű, akkor persze. Eddig kinti kutya volt, vagy benti, de nem szobatiszta?

Ha kinti volt, akkor valószínűleg nem lesz nehéz dolgod. De ha benti és bentre üríthetet, akkor meg fogsz vele küzdeni.

2017. aug. 18. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Van két kutyám, amik kintiek, viszont a mostani az mentett sanyarú sorsú menhelyi, de bele szerettem, és mivel nem első kutyás vagyok, simán odaadták, viszont én jobban szeretném ha benti lenne, ugyanis korábban betegséggel küzdöttem, és csak akkor alszok nyugodtan, ha a kutya mellettem van.

Ezt a menhelynek is közöltem, hogy akkor a kutya benti lesz, csak úgy tudom vállalni. Ezzel a tudattal adták oda, hogy nem gond.

2017. aug. 19. 11:31
 5/6 anonim ***** válasza:
Akkor ő is kinti volt. Az ilyen kutyákkal sokszor még könnyebb is a szobatisztaság, mint egy kölyökkel, mert megszokta, hogy kint ürít.
2017. aug. 19. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Nekem van egy szuka kint, meg egy ivartalanított kan, és ez a 3 éves is kan lenne, tehát a balhék elkerülése miatt szeretném bentre.
2017. aug. 19. 21:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!