Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Kan vagy szuka?

Kan vagy szuka?

Figyelt kérdés
Francia bulldog lenne. Természetesen ivartalanítva. Melyik nem a kevésbé domináns? Ma voltunk megnézni a kiskutyákat, és beleszerettem egy kanba, de félek, hogy túl domináns lenne a cicám fölött. Tudom,hogy ez egyedenként más,de úgy mégis általánosságban melyik a nyugisabb? Normális válaszokat köszönöm,és egy zöld manccsal jutalmazom. :)
2017. aug. 18. 21:01
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
azt mondják hogy a szukák simulékonyabbak, viszont érdemes lenne megkérdezned a tenyésztőt, ő tudja hogy melyik kölyök milyen lesz.
2017. aug. 18. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
A kan kutyák alapvetően dominánsabbak, mint ahogy az embereknél is van. Nyugodt viszont lehet kan is, szuka is, ez természet/fajtafüggő. Ha nem szeretnél annyira domináns kutyát, akkor szukát válassz, és érdemes az "eladót" megkérdezni, hogy melyik kutyust látta nyugis természetűnek. Mi is így csináltuk, amikor elhoztuk a szuka kutyánkat. :)
2017. aug. 18. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
74%
Én a helyedben megkérdezném a tenyésztőtől, milyen az adott kiskutya jelleme, mennyire domináns. Általában a kanok dominánsabbak, de ha kinéztél egy konkrét kutyust, akkor egyáltalán nem biztos, hogy őrá is ez áll. És ha beleszerettél, akkor nem lenne érdemes ott hagyni, csak azért, mert kan. A cica miatt meg nem aggódnék. Egész biztos, hogy bármilyen kölyök francia bulldog mellett ő lesz a domináns fél. Én 2 kan kutyával tartok együtt 1 cicát, és egyértelműen a cica a főnök.
2017. aug. 18. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

Utolsóval értek egyet!

3 kan kutyám van,1 szemtelen, 1 behódoló, 1 domináns. Mellettük egy szuka kutyám, behódoló.

Az 5.állat egy macska. A főnök. Ha kell,ha zavarja egy kutya, elkergeti az 50 kilós domináns kutyámat is! :D

persze felügyelem őket, mert ugye sose lehet tudni, és mindegyik hozott kutya innen-onnan,utca, menhely stb. De a cica nagyon rafkós, simán orruknál fogva irányítja a kutyákat :))))

2017. aug. 18. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
A tenyésztőnél érdeklődj, hogy melyik kutyust milyen jelleműnek látja, elvégre ő tölti velük a legtöbb időt.
2017. aug. 19. 03:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Nem nemtől függ. Nekem a leginkább "kemény" kutyám szuka volt.

Megfelelő neveléssel nem fogja bántani a cicádat.

2017. aug. 19. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Meghogy a macska a góré. Ezek nem kutyák, csak kutyok. :D
2017. aug. 19. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Kivancsi lennek, ha szerinted nem kutya, hanem "kutty" es be akarnal jonni akkor mit csinalnal. Mert o letepne a kezed. :)a dominans :)
2017. aug. 20. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Mentek a zöldek. :) köszi a válaszokat. ;)
2017. aug. 21. 11:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!