Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Lehet vesebeteg a kutyám?

Lehet vesebeteg a kutyám?

Figyelt kérdés
Szépen eszik, sokat futkározik, nem fénytelen a szőrzete, jó ledvű egyszóval semmi tünete nincsen rá csak annyi maximum, hogy amióta bejött ez a nagyobb meleg többet iszik. 4,5kg és naponta 2-2,5dl-t iszik meg. Eddig kevesebbet ivott. 3 hete és 3 hónapja is volt vérvétele és minden rendben volt akkor vele.
2017. aug. 18. 23:07
 1/7 anonim válasza:

nem ertek a temahoz, de


- szepen eszik

- sokat futkarozik

- szep a szorzete

- jo kedvu

- melegben tobbet iszik (pont mint mindenki),

- most volt vervetelen es mindent rendben talaltak


te is osszefoglaltad: semmi tunete


AKKOR MIERT LENNE VESEBETEG? :D

2017. aug. 18. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Te ebben a dög meleg időben pont annyit iszol, mint télen?
2017. aug. 18. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Nem tudom. Nagyon féltem ettől a betegségtől. Soha nem.volt beteg szegényem de mindig futok vele az orvoshoz ha már nincs olyan jó kedve. A családomat már kikészítem vele. Nem tudom miért vagyok ilyen. 😓
2017. aug. 18. 23:25
 4/7 anonim ***** válasza:

Ennyit a cicám is megiszik egy nap. :D

Úgyhogy szerintem ez még nem túl nagy mennyiségű vízfogyasztás. :)

Ne aggódj, semmi baja.

Nekem az egyik cicám vesebeteg volt, úgyhogy tapasztalatból mondom, hogy az nem tünetmentes. Ergo ha (ilyen) baj van, azt látni fogod.

2017. aug. 19. 02:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Különben meg ha vesebetegségre gyanakszol, akkor első sorban nem az a mérvadó, hogy mennyit iszik, hanem a vizelete. Ha nagyon sok a vizelet, netán habos is, akkor az bajt jelent. Állatorvosnál egyébként tudsz csináltatni vizelet-tesztet, kis próbacsíkon, az a potenciális problémákat kimutatja rögtön. És olcsóbb is mint a vérvétel.
2017. aug. 19. 02:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Én most voltam dokinál, mert sokkal többet pisil, mint a másik 2 kanom. 10 éves. Vérvételt néztünk,semmi baja. Nincs eltérő értéke. Azt mondta a doki, onnan is lehet tudni, hogy vesebeteg, ha sokat iszik, tehát napi 5-6 liter (!!!)és emellett sokat pisil.

szóval messze nincs baja a kutyádnak attól a 2 dltől, sőt talán még kevés is.

2017. aug. 19. 07:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Leírásod alapján semmi nem utal vesebetegségre, ne aggódj. Többet iszik, mert meleg van. Mint mi is.
2017. aug. 19. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!