Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mik a legerősebb kutyafajták...

Mik a legerősebb kutyafajták a világon, és miben?

Figyelt kérdés

Csak kíváncsiságból kérdezem, én az olyan jellegű hozzászólásokra, hogy miért nem néztél utána google-ben nem nagyon érdekelnek, személyes tapasztalatokra is kíváncsi vagyok...

- A Pitbull és társai elég erősek súlyhúzásban, de arra lennék kívácsni, hogy egy Moszkvai őrkutya, Kaukázusi, Kangal esetleg több súlyt el tudnának húzni? Ez lehet egyedfüggő, de azért szerintem ilyen jellegű kutyák csak több súlyt el tudnak húzni. Melyik ilyen kaliberű kutya a legerősebb súlyhúzásban?

- Melyik kutyafajtának milyen erősségű a harapása?

az hülyeség, hogy a kangal kutyafajtának 743 fontos erősségű a harapása, mert ez csak egy egyednek volt ennyi a harapása, egy jó erős egyednek. Visszatérve a kérdésre melyik kutyafajtának milyen erősségű a harapása, persze általánosítva, pl. ennek 200-300 között van a harapása. Mi előtt valaki megkérdezné nem verekedtetem a kutyákat 13 éves vagyok, csupán kíváncsiság. Valaki tudna ebben nekem válaszokat adni?



#kutya #harapás #erősség #kutyás súlyhúzás
2017. aug. 19. 11:42
 1/7 anonim ***** válasza:
Próbáld ki, aztán írd meg melyik kutya harapása fájt jobban.
2017. aug. 19. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
A pitbull nem nagy termetu kutya, gondolom tömegében többet el tud húzni egy nagyobb fajta, de arányaiban nézik szerintem a teljesítményt érthetően.
2017. aug. 19. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Egy Rottweilernek sokkal erősebb a harapása, mint egy pitbullnak.
2017. aug. 19. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Hát eggyáltalán nem erősebb a harapása sőt a pitbullnak erősebb a harapása majdnem mint a rottweiler nek!!!
2017. dec. 28. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Fanni, ugye érzed a logikai bukfencet a válaszodban? 😂😂😂😂😂
2017. dec. 28. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Jaj de vicces hahaha idi..... :/
2017. dec. 28. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
A pit harapása erősebb igy jobb?? xD 😂😂😂
2017. dec. 28. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!