Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Hogyan győzzem meg a szüleimet...

Hogyan győzzem meg a szüleimet egy kutya vásárlásáról?

Figyelt kérdés

Sziasztok. Szó van egy Beagleről, ami ha jól tudom nem egy nagy testű kutya. Tömbházban lakunk és szerintem ez ideális lenne, mivel nem egy Golden Retriverről sem egy Boxerről van szó.

Pénzem van rá. Az is megvan, hogy honnan veszem meg, a kiegészítőket is meg rudom venni. Egy a bökkenő a szüleim semmi féle állatot nem akarnak, mert ,,Nem tudok vigyázni rá,,. Régen volt egy cicám, igen én akkor kb. Öt éves lehettem, még jó hogy akkor nem bírtam vigyázni rá. De most tizenkettő vagyok. Ellátnám a kutyát.

Ja és ott is van egy kis probléma, hogy nem tudom, mit kell csinálni amikor a kutya tüzel,( mettől-meddig, hány éves, hónapos korától, stb.)

Köszi a segítséget!



2017. aug. 19. 11:56
1 2 3
 21/21 Pánczél ***** válasza:

Válasz olyan kutyát amelyik könnyen tanítható.

Nekem is van kutyám és csak az etetésre megy el havi 12-17 ezer plusz a többi költség.

Nem tudom egyesek hogy mit izélnek a kutya sulin egyszer nem vittem el és az alapokat sikerült megtanítani a kutyámnak pedig rendkívül makacs egy eb..persze jó dolog mert ott megtanulsz vánni a kutyával meg szocializálhatod is vele.

2017. okt. 11. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!