Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Bántaná a kutyám a picit?

Bántaná a kutyám a picit?

Figyelt kérdés
Rokonaink jöttek ide és van egy egy éves babájuk. Kimentem vele a lépcsőre megmutatni a kutyát és csak a kezemmel voltam, amúgy lent tipegett a földön. A kutya a lépcsőre nem tud feljönni. De úgy nézett arra a gyerekre mint egy kajára kb. Mint amikor vadászik valamire és csak nézte meg nézte. Ráadásul ugatott is. Nem gondoltam hogy bántaná a gyerekeket. És ha egyszer nekem is lesz babám mit csináljak? Azt is majd felfalja a kezemből ha kiviszem? Szerintetek tényleg bántaná? Amúgy velem igazán jó kutya és nagyon ragaszkodó de ez akkor is kiverte a biztosítékot.

2017. aug. 19. 20:45
1 2 3
 1/22 A kérdező kommentje:
szóval "kezemmel voltam" -a picinek a kezét fogtam hogy ne essen el.
2017. aug. 19. 20:46
 2/22 anonim ***** válasza:
37%
Neked kéne ismerned a saját kutyádat...
2017. aug. 19. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
87%

Ha eloszor latott kisgyereket, ne csodálkozz, hogy nem patentul viselkedett hirtelen. Nem is tudja mi az, mind maskepp reagal ra. Ez nem jelenti azt hogy ketsegbe kell esned, es felfalja majd a gyereked. Ott vagy, szocializald gyerekekhez addig! Neked kell megismeretni uj helyzetekkel, es megmutatni neki, hogyan reagaljon ra. Ha tul porgeti magat, megfeszul a baba lattan, zokkentsd ki es nyugtasd le. Csak akkor vidd a kozelebe ha nyugodt lelkiallapotban van. Fektesd le elotte. Az lenne a legjobb ha eloszor egy kevesbe pici gyerekkel, mondjuk mar jaro, ovissal ismertetned ossze.

Ha megszuletik a babad nyugalom, a kutya a falkad resze, es a gyereked is. Te vagy a vezeto, te hatarozod meg a kutyanak, mit szabad a baba kozeleben es mit nem. Elso hogy ne ess ketsegbe.

2017. aug. 19. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
10%
Es jajj fejezzetek mar be ezt a "nyenyenye te ismered a sajat kutyadat" dumat a szerelmetes egre! Max ne segits neki, attol meg nem fogja jobban ismerni a kutyat hogy leirod.
2017. aug. 19. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
65%
Fajtája is válogatja. A mi németjuhászunk simán befogadta a kisgyerekeket. Odajött hozzá óvatosan és megszagolta őket. Kézből lehet etetni.:)
2017. aug. 19. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 A kérdező kommentje:
Ismerem, tudom milyen VELEM de még gyerekkel sose láttam. mondjuk a szomszéd gyerekek egyszer simogatták a kerítésen keresztül de őket nem támadta csak szaglászott, élesben már nem tudom mit csinálna. Más kutyákat nem bír azt tudom.
2017. aug. 19. 20:59
 7/22 A kérdező kommentje:
meg azok már milyen 4-6 évesek lehettek
2017. aug. 19. 21:00
 8/22 anonim ***** válasza:
Milyen kutyarol van szo?
2017. aug. 19. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 A kérdező kommentje:
menhelyről fogadott (akkor 1) most kb 2 éves labi keverék kan.
2017. aug. 19. 21:05
 10/22 anonim ***** válasza:
Nem viszed sétálni utcára? Sosem látott utcán totyogó, futkározó, netán sivalkodó gyereket? Talán tanyán élsz?
2017. aug. 19. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!