Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Az Amerikai staffordshire...

Bálint3311 kérdése:

Az Amerikai staffordshire terrier, mennyire aranyos?

Figyelt kérdés
2017. aug. 20. 11:25
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
szerintem nagyon, más szerint lehet hogy kevésbé.
2017. aug. 20. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
69%

Az hogy aranyos-e vagy nem, az ízlés kérdése. Szerintem aranyos. Viszont a tapasztalataim azt mutatják, hogy jó természetű, szelíd, barátságos, megbízható kutyák, még gyerekes, babás családba is ajánlják. Persze mindez nevelés kérdése. Érdekes, javítsatok ki ha tévedek de én úgy tudtam hogy ezt a fajtát kifejezetten harcra nemesítették, ahhoz képest lett belőle egy harcias kinézetű szelíd kutya :D.

Amúgy csak ajánlani tudom.

2017. aug. 20. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

2-es, ha a kutyaviadalokra gondolsz, még ott is alapkövetelmény, hogy a kutya emberre nem támadhat semmilyen körülmények közt. Különben szét se tudnák szedni a kutyákat hisz belemarna a gazdájába is... Az emberre támadó egyedeket kiszelektálták.


Nekünk is staffordunk van, a lányom vele együtt nőtt fel, nagyon emberközpontú kutyák.

Más kutyákkal viszont hajlamos dominálni, erre különösen figyelni kell kölyökkortól és megfelelően kezelni.

2017. aug. 20. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nagyon aranyos :)
2017. aug. 20. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Nekem is Amstaffom van a 3éves lanyom mellett. Nagyon szép ,aranyos ,baràtsàgos és imàdja a lànyom. Jonevelt ,mas kutyàkkal ,àlatokkal is megvan. Pàrom Közép-àzsiaijàval nagyon jol kijönnek.

Nem tudom miért ,de a Vizslàkat és a Németjuhàszokat nem csipi egyedûl. Egy haverom Németjuhàszàval elvan.

2017. aug. 21. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Relatív..Nekem egyik kedvencem <3
2017. szept. 23. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!