Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » A kutyam vérzik?

A kutyam vérzik?

Figyelt kérdés

Sziasztok.Tegnap észre vettem,hogy a kutyám vérzik,ott ,,lent''.Olvasgattam,de nem találtam semmit.A kedve is romlott :/ Az utóbbi időben nagyon sokszor koborolt is..

Esetleg valakinek vannak ötletei,hogy mi lehet vele?


2017. aug. 21. 15:44
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Lehet tüzel?
2017. aug. 21. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

"Láthatóan komoly gondja van a kutyámnak, mit is tehetnék? Vigyem el orvoshoz? Hisz az orvos úgysem tud segíteni, inkább megkérdezem az interneten idegenektől."



Ha szukáról van szó akkor lehet, hogy tüzel ha kanról akkor pedig elég nagy a baj. Vidd el orvoshoz és mondjuk kérhetsz is egy időpontot ivartalanításra. Viszont azt se vedd készpénznek, hogy tüzel mert simán lehet bármi szervi problémája. Majd az orvos megmondja, mert látatlanban senki nem fodja tudni.

2017. aug. 21. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Még azt se mondtad el hogy kan vagy szuka.
2017. aug. 21. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Milyen a vér? Alvadt vagy friss? Mennyi a hőmérséklete? Étvágya van? Iszik? Milyen a kötőhártya?

Miétt nem tartjátok megfelelően? Miért hacyod, hogy szökjön? Miért nem viszed orvoshoz? Minek kell a kutya, ha nem akarod normálisan tartani, nincs benned egy szikrányi felelősség sem?

2017. aug. 21. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Mi az, hogy ott lent? A pérája vérzik? Mennyi idős? Nem tüzel az a kutya? Egyáltalán szuka?

Hogy tud kóborolni? Ezt nem szabad engedni neki.


Ötletem: vidd el a kutyát állatorvoshoz. Ha nem szuka, vagy az, de nem tüzelés miatt vérzik, akkor azért. Ha tüzel, akkor pedig azért, hogy megbeszéld vele az ivartalanítás időpontját a tüzelés elmúltával.

2017. aug. 21. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Nagyon kamu szaga van.
2017. aug. 21. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Bírom mikor vkinek kutyája van de semmit nem tud róluk,csak hogy 4 lába van és ugat.


Ha szuka akkor valószínű tüzel,de ha több éves a kutya és most tüzel csak az elég nagy probléma akkor érdemes lenne orvossal kivizsgáltatni. Amennyiben 6-10 hónapos akkor első tüzelés.


Ha kan akkor SOS orvos.

2017. aug. 21. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!