Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » SOS. Hivjam az állatvédőket?

SOS. Hivjam az állatvédőket?

Figyelt kérdés
Találtam egy kiskutyát és egy felnött kutyát.Anyukám nem engedi hogy haza hozam feltenni hogy talált kiskutya stb.A környéken azt mondták hogy egy hete itt koborolnak.Úgy szeretnék nekik segíteni visszamegyek viszek nekik enni nagyon sovány a kicsi olyan 5 hónapos lehet.Hivjam ki az állatvédőket?Azért nem engedi anyukám mert már 3 kutyánk van.
2017. aug. 22. 16:25
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Minél gyorsabban hívd őket !
2017. aug. 22. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Igen!
2017. aug. 22. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Hívd ki, remélem a te környékeden normalisak.

Én is kértem segítséget egy alom egyedül maradt 4 hetes kiskutya elhelyezésében, nem kaptam.

Remélem te kapsz!

2017. aug. 22. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Felhivtam 3 különbözött is nem jöttek ki.Kamu az összes azt írták az oldalon hogy kijönnek bárhová.A kiskutya nagyon sovány volt őt hazahoztam de a többi kutyám nem türi gazdit keresek neki.A nagy kutyákat nem hoztam nekik minden nap viszem enni.
2017. aug. 22. 21:19
 5/6 anonim ***** válasza:

Jól tetted!

Remélem mihamarabb gazdisodnak!

Facebookon próbálj meg gazdát találni nekik meg segítséget kérni állatvésőktől, ha a helyiek nem segítenek akkor esetleg távolabbi szervezetektől is, hátha náluk még van hely.

2017. aug. 23. 01:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Felhivtam a helyieket a tavoliakat senkit sem erdekel.
2017. aug. 23. 08:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!