Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Ez elegendő mozgás egy kutyus...

Ez elegendő mozgás egy kutyus számára?

Figyelt kérdés
Van egy kölyökkutyám. Ő ilyen kinti és benti kutya, de napközben többnyire inkább kint van a kertben. Napi egyszer szoktam sétáltatni. Olyankor minimum egy órás sétára megyünk, és labdázok vele egy csomót, aztán tanítgatom is. Nagyon sajnálom, hogy nincs napközben időm rá, mert tudom, hogy jól esne neki reggel is egy kis séta, de sajnos csak este tudom elvinni. Remélem, hogy ez nem kevés mozgás számára, mert nagyon igyekszem jó gazdi lenni.

2017. aug. 23. 09:37
 1/2 Mirtiádész ***** válasza:
100%
Szerintem a napi egyszeri egyórás séta elég neki, főleg, hogyha utána még labdázol is vele, és tanítgatod.😉
2017. aug. 23. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Szerintem egy kölyöknek ez elég, az is nagyon jó, hogy az udvarban is tud rohangászni :) Viszont ha valami nagy mozgásigényű kutya, vagy azoknak keveréke, akkor később ez kevéske lesz
2017. aug. 23. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!