Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Milyen nyakörvet, pórázt,...

Milyen nyakörvet, pórázt, szájkosarat vegyek a kutyámnak?

Figyelt kérdés
Van egy huskym, aki télen lesz 3 éves :) már 1 póráz elszakadt (mer rá akartam rakni de már futni akart a kapuhoz mert ha meglatja aporazt tudja hogy setalni viszem) nah de nem ez a lenyeg :D volt mégegy póráza (erősebb volt) de az meg tönkrement magatolo egy ido utan) milyen pórázt, nyakörvet és szájkosarat vegyek neki? gondolkodtam a lánnyakörvről az jó? szájkosár azért kéne mert sétálni visszük egy rokonunkal a városba :) a fressnapfba megyek vásárólni oda be lehet vinni nagy kutyát? gondolom oda is csak szájkosárral lehet ha egyeltalan lehet :/ először akkor vegyek egy közeli piacon szájkosarat ? :/ és hogyan szoktathatnám rá a szájkosarat? légyszives segítsetek! :$ előre is köszönöm a válaszokat! :)
2017. aug. 23. 10:10
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
64%

A julius-k9 termékek drágák, de erősek. Nekünk tőlük van pórázunk és hámunk, mind a 2 nagyon jól bírja, már 2 éve használjuk, semmi bajuk.

Nekünk ilyen van: [link]

Ha erős, húzós kutya, akkor érdemes 20 mm-eset és réz karabinerrel kérni, azok erősebbek.

Nyakörvük is van, azzal mondjuk nincs tapasztalatom, de szerintem erős, ha van olyan minőségi, mint a hámjuk.

Szájkosár, ha nem agresszív a kutya, akkor nem muszáj, hogy olyan erős legyen. Fressnapfba egyébként szocializált, nem agresszív kutyát szájkosár nélkül is be lehet vinni.

Ami fontos, hogy olyan szájkosár legyen, amiben tud lihegni. A huskyknak sokszor még az a hőmérséklet is meleg, ami egy labradornak már kellemes.

2017. aug. 23. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
100%
Fressnapfba be lehet vinni azájkosár nélkül is. A városi sétához sem kell szájkosár, csak ha agresszív, harapos kutyád van. A Fressnapfban bőven van választék erősebb pórázokból, nyakörvekből. De a honlapjukon is nézelődhetsz a választékból.
2017. aug. 23. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 A kérdező kommentje:
és olyankor mit csinaljak ha lat egy masik kutyat oda akar menni persze vissza tudom huzni de tok idegesito lenne hogy allandoan a kutyahoz akar menni foleg ha kicsi kutyarol van szo :/ busszal mennek oda akkor a buszra se kell szajkosar? embereket imádja sose bánt sokan meg is szoktak simogatni mikozbe setaltatom :)
2017. aug. 23. 10:54
 4/20 A kérdező kommentje:
vagy a többi kutya miatt megis csak kellene a szajkosar nem? :/ vagy ne is vigyem akkor el oda?
2017. aug. 23. 10:58
 5/20 Szilvi & Argos ***** válasza:

BKV-ra kötelező a szájkosár.

Nevelési ügyben menjetek kutyasuliba

2017. aug. 23. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 A kérdező kommentje:
jo akkor nem viszem el az uzletbe de akkor meg honnan tudjam mi a merete?
2017. aug. 23. 11:00
 7/20 anonim ***** válasza:
48%

Minden tömegközlekedési eszközre kötelező a szájkosár amennyiben nem szállító boxban van a kutya. Viszont a fresnapfba nem kell.


Nyakörv, póráz és szájkosárból találsz normálisat a Fressnapfban, de ha gondolod nézd meg a weblapjuk elötte.



"Ha erős, húzós kutya, akkor érdemes 20 mm-eset és réz karabinerrel kérni, azok erősebbek. "

Ha erős, húzós a kutya akkor érdemes lenne megtanítani sétálni. :)

2017. aug. 23. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 A kérdező kommentje:
jol sétál :) csak ha lát egy kutyát akkor már menne oda :( ezzel meg sztem nemtok mit csinalni ismerosom azt mondta hogy ez ösztön
2017. aug. 23. 11:04
 9/20 anonim ***** válasza:

Már 3 éves, eddig megis miért nm nevelted meg? Miért nem szocializáltad? Gondolom neked is divatból kellett a husky, mint sok más kis tininek, de jól láthatóan te sem értesg hozzá, évek alatt nem is tanultál semmit.

Vidd el kutyaiskolába!

2017. aug. 23. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 A kérdező kommentje:
nem képzeld csak el hogy nem divatbol kertem huskyt hanem sportolasra hasznalom ha ez teged ennyire erdekel...
2017. aug. 23. 11:06
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!