Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Melyik a legmegbízhatóbb...

Melyik a legmegbízhatóbb állateledel-felszerelés webáruház? Acana puppy & junior tápot szeretnék a 4 hónapos kutyusunknak. Nagyon bevált nekünk ez a táp,2 kilót vettünk próbaként, de most nagy kiszerelésben vásárolnánk, így gazdaságosabb.

Figyelt kérdés
2017. aug. 23. 10:38
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

[link]

Nekünk ez vált be a legjobban:) volt h már másnap itt volt a csomag!

2017. aug. 23. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Zooplus: [link]

Petissimo: [link]

Abc Zoo : [link]

Acanashop: [link]

Hogy ezek közül hol kapható/hol a legolcsóbb az acana táp azt nem tudom, de ezek mind megbízható oldalak.

2017. aug. 23. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Nekem ezek a tapasztalataim:

Petissimo - posta 1-3 nap

Petnet - posta akár 1.5 hét

Acanashop - ha 4 elött rendeltem akkor mindig megkaptam másnapra.



Az árakkal nem vagyok tisztában mert nem Acanával etetek de szerintem az Acanashop a legolcsóbb.

2017. aug. 23. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem is a Petissimo a legjobb, ami szállítási idő oda van írva, azt szinte mindig tartják. Nekem max. 2 napot kellett várnom eddig. Az árak is elfogadhatók, mindig szépen be van dobozolva minden. :) Esetleg még a FalatoZoo-t nézd meg, ott gyakran vannak akciók, macskatápot például csak ott veszek. Itt a DPD futár ingyenes.
2017. aug. 23. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Még egy pont a petissimonak. :) Csak tőlük rendelek évek óta a két kutyának és egy cicának.
2017. aug. 23. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat!
2017. aug. 23. 16:18
 7/9 anonim ***** válasza:

Én is a Petissimotól rendelek, mindig normálisan be van csomagolva a termék és 1-2 nap alatt is van (kivéve, ha oda van írva egy termékhez, hogy pl. 3 nap, mire beszerzik).


Áraik is jók, 9000Ft fölött meg ingyen kiszállítják a rendelésed.

2017. aug. 23. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Én is mindig a petissimotól rendelek, külföldre. Általánosságban meg vagyok velük elégedve, de az utóbbi időben szinte minden rendelésemnél elbénáztak valamit (pl. rossz tápot küldtek, stb.) Úgyhogy kicsit most esett a színvonal, és az áraik is általában drágábbak mint más webáruházaknál.


zooplus.hu

zoofast.hu

falatozoo.hu

2017. aug. 24. 01:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Kipróbáltam a Petissimot, nagyon meg voltam elégedve. A macskáimnak is rendeltem egyúttal tápot. Másnapra hozták.
2017. szept. 24. 08:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!