Ahogy a legtöbb weboldal az interneten, ez a webhely is cookie-kat használ, melyekre szükség van a weboldal teljes működéséhez. Weboldalunk böngészésével Ön elfogadja a cookie-k használatát. További információ

Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Állatok » Kutyák

A kérdés

Kötött kutyaruhákról (pulóver) mi a vélemény? Kan kutyák is hordhatják? Nincs útba pisilésnél?

08-23 12:36  Privát üzenet  Tetszik 

A válaszok
Vannak olyan kutyapulcsik vagy kiskabátok, amik ki vannak vágva, van olyan ami elég bénán, de az én kiskutyámnak van egy kiskabátja és három kipulcsija, egyiknél se volt rá példa, hogy akár összepisilte volna.

A válaszíró 59%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/3Időpont 08-23 12:50 Privát üzenet
Nekem a kötött a kedvencem, takarja a hasát, nem csúszkál el, bebújós. Nincs semmi gond pisilésnél, ott nyitott. Arra kell figyelni, hogy a méret jó legyen, ne legyen nagyobb.

A válasz 100%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 80%-ban hasznos válaszokat ad.
# 2/3Időpont 08-23 12:56 Privát üzenet
Az én kanomnak is van kötött pulcsija, száraz, de nagyon hideg időben hordja és teljesen jó.
Trixie márjájú, ezekből külön van szukákra illő meg kanokra illő. :)

A válaszíró 79%-ban hasznos válaszokat ad.
# 3/3Időpont 08-23 17:30 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Melyik a legjobb választás?
A westi meg a shih tzu ugyanakkora körülbelül?
Tudtok mutatni eladó kutya kabátot (vagy ruhát) őszre- télre, vagy esős időkre? Lehetőleg "közép" méretre.
Mi történik ha elrontják a puli szőrét? Milyen lesz?
Ha amstaffnak keresnétek olyan kutyaruhát, ami meleg, is, a hasat is védi (szuka kutya), meg esőben is használható, neadjisten kivehető bélésű, hol keresnétek?
I love my dog webshop?

Kérdések a Állatok rovatbólKérdések a Kutyák rovatból

Minden jog fenntartva © 2017, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Sitemap | Médiaajánlat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelmi szabályok | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu