Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mit gondoltok erről a cikkről?...

Mit gondoltok erről a cikkről? Van benne igazság?

Figyelt kérdés
[link]
2017. aug. 23. 14:51
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
"fajú kutyát tarthatnak" csak ez az egy részlet szúrja a szemem, nem csak hülyeséget kellene össze meg vissza nyomni, hanem kicsit utána is nézni az alap fogalmaknak.
2017. aug. 23. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Igen, nekem is feltűnt.

Sajnos sok helyen így terjedt el a köztudatban, nálunk is falun mindig úgy mondták hogy "fajkutya" meg "fajtiszta", ezért én is sokáig azt hittem hogy ez a helyes kifejezés.


De ettől eltekintve, tényleg igaz ez hogy lopják a "harci" kutyákat?

2017. aug. 23. 15:05
 3/6 anonim ***** válasza:
hát ehhez érdemben nem tudok hozzá szólni mert nem lakom ott, de én el tudom képzelni hogy tényleg lopják őket, már semmin nem lepődök meg ami ott történik. Tiszta káosz az az ország.
2017. aug. 23. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Igen. Ez nem újdonság, már nagyon régóta nem ajánlatos bull típusú kutyát tartani a kertben, nem csak Vásárhelyen, hanem sehol Magyarországon.
2017. aug. 23. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Nincsen olyan hogy "harci kutya" :)
2017. aug. 24. 07:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Utolsó: de van, ne csúsztass. Ahogy van juhászkutya is meg vadászkutya is, vannak fajták, amiket harcra tenyésztettek ki. Ez van, ezen nincs mit szépíteni.
2017. aug. 24. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!