Ahogy a legtöbb weboldal az interneten, ez a webhely is cookie-kat használ, melyekre szükség van a weboldal teljes működéséhez. Weboldalunk böngészésével Ön elfogadja a cookie-k használatát. További információ

Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Állatok » Kutyák

A kérdés

Mit gondoltok erről a cikkről? Van benne igazság?

[link]

08-23 14:51  Privát üzenet  Tetszik 

A válaszok
"fajú kutyát tarthatnak" csak ez az egy részlet szúrja a szemem, nem csak hülyeséget kellene össze meg vissza nyomni, hanem kicsit utána is nézni az alap fogalmaknak.

A válasz 100%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 79%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/6Időpont 08-23 14:55 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

Igen, nekem is feltűnt.
Sajnos sok helyen így terjedt el a köztudatban, nálunk is falun mindig úgy mondták hogy "fajkutya" meg "fajtiszta", ezért én is sokáig azt hittem hogy ez a helyes kifejezés.

De ettől eltekintve, tényleg igaz ez hogy lopják a "harci" kutyákat?

# 2/6Időpont 08-23 15:05 Privát üzenet
hát ehhez érdemben nem tudok hozzá szólni mert nem lakom ott, de én el tudom képzelni hogy tényleg lopják őket, már semmin nem lepődök meg ami ott történik. Tiszta káosz az az ország.

A válaszíró 79%-ban hasznos válaszokat ad.
# 3/6Időpont 08-23 15:07 Privát üzenet
Igen. Ez nem újdonság, már nagyon régóta nem ajánlatos bull típusú kutyát tartani a kertben, nem csak Vásárhelyen, hanem sehol Magyarországon.

A válaszíró 82%-ban hasznos válaszokat ad.
# 4/6Időpont 08-23 15:07 Privát üzenet
Nincsen olyan hogy "harci kutya" :)

A válaszíró 69%-ban hasznos válaszokat ad.
# 5/6Időpont 08-24 07:21 Privát üzenet
Utolsó: de van, ne csúsztass. Ahogy van juhászkutya is meg vadászkutya is, vannak fajták, amiket harcra tenyésztettek ki. Ez van, ezen nincs mit szépíteni.

A válaszíró 82%-ban hasznos válaszokat ad.
# 6/6Időpont 08-24 08:50 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Mit gondoltok errol az idezetrol, az igazsagarol vagy a tevedeserol?
Mit gondoltok erről a véleménynyilvánításról? Rosszindulatú vagy van benne igazság?
Muszlimok! Mit gondoltok erről a videóról? Igaza van a nőnek, vagy megkérdőjelezhető az, amit mond? Miért?
Erről ti mit gondoltok? Egy hivatásos MMA harcos elvert egy Tai-chi mestert. Többen is mondták és irogatták hogy a tai-chi haszontalan gyakorlatban, igazi harcba. N Most akkor mi..
Ezek alapján akkor most mi az igazság Isten ítélkező mivoltáról? Keresztények, mit gondoltok erről?
Ti mit gondoltok az alábbi véleményről a Mindenki c. film kapcsán? Részletek leírásban

Kérdések a Állatok rovatbólKérdések a Kutyák rovatból

Minden jog fenntartva © 2017, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Sitemap | Médiaajánlat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelmi szabályok | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu