Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Hogyan csináljuk?

Hogyan csináljuk?

Figyelt kérdés

Fent az erdőben találtunk egy elpusztult kutyát, amit a gazdája egy szemetes zsákba csak úgy kidobott az út szélére.

Arra gondoltunk, hogy szegény biztosan nem érdemli ezt, ezért eltemetjük. De már pár napja biztosan ott van a tűzőnapon fekete zsákba, és erősen bűzlik, szóval már rothadásnak indult. Nem szeretnénk ha a kutyáink vagy mi elkapnánk valamit, ugyanis a zsák kiszakadt. Mit vegyünk fel, vagy miben temessük el, hogy ne legyen baja senkinek?



2017. aug. 23. 21:31
1 2
 1/13 bollocks ***** válasza:
78%
Szóljatok az erdésznek vagy a gyepmesternek, az ő feladatuk megoldani a problémát.
2017. aug. 23. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
De ők meg szintén olyan dolgot csinálnak vele, amit nem érdemel meg! Szegény biztosan nem azt érdemli, hogy dögtelepre küldjék...
2017. aug. 23. 21:52
 3/13 anonim ***** válasza:
63%

Ezt személy szerint én nagyon értékelem.

Kesztyűt mindenképpen viseljetek és szerintem ilyen szájvedő sem art ( Ami ugyebar megszuri a levegot stb), plusz utanna mosakodjatok meg jol (persze gonfolom ezt nem kell mondani). És messzebb temessétek el ne a haz közelébe mert ott úgyis megtalálják a ti kutyáitok.

2017. aug. 23. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
90%
Valami nagyokos megint nyomta a piros pacsit az elsőnek! Pedig neki van igaza ! Bomlásnak indult tetemet jobb ha nem viszel sehova . Ha mégis , örülj ha nem találkozol senkivel mert feljelentenek .Mivel bizonyitod ,hogy nem éppen te viszed most oda ? Gyepmester !
2017. aug. 23. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%

Mi egy halott kuvaszt találtunk a földünkön. Már olyan rossz állapotban volt, hogy nem tudtuk vasvillával megemelni. Közvetlenül mellette ástunk egy gödröt, és ásóval alányúlva, belefordítottuk a kutyát, majd betemettük. Legalább egy 50-60 cm földnek kellene borítania a testet, hogy ne érződjék fel a szaga, és ne ássák ki az állatok.

Amúgy nem jó egy tetemet nejlonban elföldelni, mert sokkal lassabban bomlik el. De mivel nem a kertetekben lesz, és már ilyen állapotban van, én biztos nem szendém ki abból a zsákból. Ha mód van rá, mellette ássatok egy gödröt, és valamivel fordítsátok bele, és temessétek be, mást nem nagyon tudtok tenni.

2017. aug. 23. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
Már eleve gödörben van, még régen markolóval ástak oda egy nagy gödröt, és az a vadbarom oda dobta a kutyát. Csak be kell ásni, de biztos ami biztos nem szeretnénk ha otthon a kutyáinknak valami bajuk esne pl.: elkapnak valami fertőzést stb.
2017. aug. 23. 22:45
 7/13 anonim ***** válasza:
Oké hogy eltemetik. De nagyon nézz körül , mert ha megfognak piszkosul ráb...l . Nem véletlen javasoltam a gyepmestert én is . De legyen meg a te akaratodd.
2017. aug. 23. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Bocs de ezt nem írtad . Előtte csinálj képet miért temetted be. Legyen bizonyíték ,hogy nem te vitted oda már ott volt.
2017. aug. 23. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
Na de nálunk az egész falu tudja hogy nekünk csak egy kutyánk van... És ha lefotózom akkor mi bizonyítja hogy nem az után fotóztam le miután odatettem?
2017. aug. 23. 23:11
 10/13 anonim ***** válasza:
Onkormanyzati hivatalnak szolni kell!meg ertem en is sajnallom szegeny alatot szemet gazdaja lehet dehat dl kaphatok valamit tettem nem a ti feladatotok esetleg egy emleket fel lehet neki allitani szerintem :(
2017. aug. 23. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!