Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » A kutyám furán viselkedik....

A kutyám furán viselkedik. Segítsen valaki! Van okom aggódni?

Figyelt kérdés

Általában pörgős, jókedvű, de ma nagyon letört, egész nap a házában gubbasztott. Rosszkedvűnek látszik és ma még nem ugatott meg senkit. Furán sétál, mert a farkát a hasa alá húzza, még akkor is maikor leül. Az orra száraz volt, úgyhogy vizet adtunk neki, amit kis noszogatás után a kezemből fogyasztott el.

Szokott ugrálni, de ma még csak nem is futott. Nem csóválja a farkát, mindig behúzza. Miért? Mit csináljak? Segítsen valaki nagyon kérem! Aggódom érte. Ha ez segít kistestű, Beagle-keverék, fiú, 4-5 éves.



2017. aug. 24. 15:19
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Állatorvos! Nem gyakorikérdések, hanem állatorvos!
2017. aug. 24. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Ugyan azt tudom írni, mint előttem!

Doki azonnal, fájdalmai vannak a kutyának!

2017. aug. 24. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Ha aggódnál érte már rég az orvosnál lennétek. Ez is csak a tipikus hergeljük a német és közben nyugtassuk a lelkiismeretem, hogy mindent megtettem kérdés.
2017. aug. 24. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Ne aggódj, hanem sürgősen vidd állatorvoshoz!

Erős fájdalma van a kutyádnak, pl. a hasa fájhat. Ezt sok minden okozhatja, akár bélelzáródás is, ami életveszélyes állapot, műteni kell.

Olyan rendelőbe vidd, ahol van röntgen. De ne késlekedj vele, mert bele is halhat.

2017. aug. 24. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek, a kutyus orvosnál volt, bűzmirigy-gyulladással. Jobban lesz. Ha valakit érdekel. Nehéz volt a szülőket meggyőzni, hogy elvigyük, mert kiskorú vagyok, nem vihetem el egyedül. De mostmár minden rendben! Még egyszer köszi!
2017. aug. 24. 18:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!