Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Szerintetek milyen fajta a...

Szerintetek milyen fajta a kutyám?

Figyelt kérdés
Na szóval annyit leszögezek hogy keverék kutyáról van szó. Az annya francia buldog, az apja meg fogalmam sincs. Szóval az lenne a kérdésem hogy milyen fajta kutyus ő. Közepes méretű kutyus. Nagyon szeret pörögni és agresszívabb típus persze ha rászolok azonnal leál. Sokan persze azt hitték hogy fajtiszta pedig nem.:D [link] itt a link remélem sokat segítettem ezekkel az infókkal.

2017. aug. 24. 20:29
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem keverék. De a link alapján egy online játékló.
2017. aug. 24. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%

A kutyád egy ló.


Na de komolyra fordítva a szót. Ha egyszer keverék, akkor keverék, nincs olyan, hogy milyen fajta. Keverék és fajta kizárja egymást.

Fajtatiszta meg csak akkor lehetne, ha rendelkezne törzskönyvvel.

Rejtély megoldva, keverék, mindig is keverék volt, és mindig is az lesz.

2017. aug. 24. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 piriiiii ***** válasza:
100%

Már a megfogalmazásból is sejthettem volna, hogy kamu az egész.

"Annya" "nagyon szeret pörögni és agresszívabb típus, persze ha rászolok azonnal leál" "fajtiszta"... áh... Már eleve nem lehet fajtiszta, ha az anya az egy francia bulldog, az apa meg egy ló. Na mindegy.

2017. aug. 24. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Bocsánat a kép miatt jelenleg a facebebook oldalam linkjét adtam meg mert nem tudtam máshogy ha rámész az oldalra ott lesz az első kép megtalálod:).
2017. aug. 24. 22:03
 5/11 A kérdező kommentje:

[link]

Na valahogy megoldottam a problémát. És oké kijavítom anyja*, így jó? Amugy nem az apja nem ló csak nem tudtam hogy a borító képes képemet fogja kiadni, bocsi az előbbi kép miatt, és nem,nem kamu kérdés kedves válaszoló.:)

2017. aug. 24. 22:23
 6/11 anonim ***** válasza:

Nem található tartalom.

Töltsd fel a képet imgur-ra, vagy kephost-ra, és azt linkeld be.

Vagy Facen jobb klikk a képre, megnyitás új lapon, aztán megint jobb klikk, kép címének másolása.

2017. aug. 24. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:

[link]

Na itt a kép remélem ez már jó lesz

2017. aug. 25. 10:42
 8/11 anonim ***** válasza:

Keverék.

A leírás és a kép alapján is.

2017. aug. 25. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Fajtiszta, mivel kutya.
2017. aug. 25. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Oké én nem ugy értettem hogy milyen fajta a kutyám, mert azt tudom hogy keverék.:D Hanem hogy szerintetek melyik fajta kutyára hasonlít. Az anyukája francia bulldog, az apja pedig még nem tudom. Akkor felteszem érthetően a kérdést ha nem értettétek. Szerintetek francia bulldog keverékként még azon kívül melyik fajtára hasonlít viselkedésileg is meg kinézetre is.:)
2017. aug. 25. 14:12
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!