Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » 12 eves vagyok es szeretnek...

Lolek es Bobek kérdése:

12 eves vagyok es szeretnek egy kiskutyat . De az apukam nem engedi meg csak anyukam most mit csinlajak? Mart van egy kutyusom 4 eves lanrador es kinti most pedig szeretnek egy benti yorkit . Tudtok adni tippet?

Figyelt kérdés
2017. aug. 24. 21:35
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
98%

Nyilván oka van hogy nem engedik. Rendesen gondoskodsz a labradorodról? Sétáltatod napi szinten többször, neveled, tanítod, lefárasztod agyilag és szellemileg? Ez nekem nagyon annak tűnik hogy meguntad és új kutyát szeretnél.


Amúgy is, egy fajtatiszta yorkie is 100-150 ezer forintba kerül, azt is a szüleidnek kell kiperkálni, ahogy majd az ő és a másik kutyának a kajájának az árát. Nőj fel, legyen munkád és azt arra költheted amire szeretnéd, most pedig törődj azzal a kutyusoddal aki már megvan.

2017. aug. 24. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
98%

Gondoskodnál is róla?


Gyanítom nem ok nélkül nem engedik....

2017. aug. 24. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
92%

Örülj, hogy van egy gyönyörű kutyusod. Foglalkozz vele. Ő kinti kutya. Mi a megoldás? Többet mész ki hozzá.

A szüleidnek meg sok oka lehet, hogy nem akarnak másik kutyát. Maga a eb is drága, no meg az oltások, étel, lakrész. Csak az első hónapban (kutyával együtt persze) elmehet 200.000 Ft. Sokaknak egy havi fizetése. Egy ötöd millió forint. Na meg utána a havi, és éves kiadások. Ha meg meg is tehetitek lehet, hogy nem szeretnének addig új kutyát, amíg ő él (nagyon helyesen). Foglalkozz vele, szánj rá még több időt! Na, meg persze a korod is közre játszik. Ha benti kutya akkor el kell vinni sétálni, ki kell engedni. Kutya kakikat összeszedni. [nem lehet egyikük se mindig a kertben]

2017. aug. 24. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%
Egy 12 éves lánynak szerintem elég 1 kutyus. Van olyan akinek egy sincs. Örülj annak a kutyusnak. Azzal is ugyanúgy tudsz játszadozni, szaladgálni stb. Majd ha nagyobb leszel és apukad is úgy gondolja hogy itt az ideje akkor majd kapsz egy Yorkit. Addigis becsuldd meg azt a Labradort. :)
2017. aug. 24. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%
Szegeny labrador mit szolna, hogy egy masik, uj kutya bent lehet veletek, mig o nem. Ez igy nem lenne fair. Depresszios lenne szerencsetlen kutya.
2017. aug. 24. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
2017. aug. 24. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
96%
legalábbb a neved vennéd le te szerencsétlen..
2017. aug. 24. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
89%
Jaj istenem, és milyen jól teszi, hogy nem engedi!
2017. aug. 25. 03:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
a labrador a csalad kutyaja es en mart sporoltam is a kutyusra meg a dolgaira anyukam megengedi de apu azt monta hogy annak oltasok kaja es sok minden kell de meg o azert nem akarja megengedni a labrador kutyus o is valamikor bent van
2017. aug. 25. 09:09
 10/14 A kérdező kommentje:
ja es meg az hogy egy heten lemegyek vele setalni 4-5 azert akarok yorkit mert maganyos a kutyus es legalab jatszana vele
2017. aug. 25. 09:13
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!