Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Hol lehet Border collie-t...

Hol lehet Border collie-t venni tenyészetből?

Figyelt kérdés
Mindenképpen fajtiszta kutyát keresek, kedvencnek. Aki esetleg ismer, vagy tud egy jó tenyésztőt, aki tudja is mit csinál. Csak kiskutya érdekel. A válaszokat előre is köszönöm

#Border collie #háziállar
2017. aug. 25. 16:25
 1/5 anonim ***** válasza:

Hát az tuti, hogy fajtiszta lesz, a tenyésztők nem szokták a borderüket lóval meg szamárral párosítani. :D


Lépj be a Bordercollie tenyésztők és gazdik csoportba, ott a rögzített bejegyzésben ott lesznek a tenyésztők, weboldallal együtt.

2017. aug. 25. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 Zewgo ***** válasza:
Én nem ismerek egy border collie tenyésztőt se,így nem tudok ajánlani,de itt az összes ami Magyarországon van.: [link] hátha találsz szimpatikusat :)
2017. aug. 25. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Én a Lucky for You kennelből vettem kutyát, szintén házi kedvencnek, és nagyon bevált. Kicsit sportolunk is vele (futás, agility), imádja a sétát, de akár napi egy, másfél óra foglalkozással is megelégszik, ha nincs több időnk. Gyönyörű a bundája, ember- és gyerekbarát, játékos. Sem a lakást, sem a kertet egyáltalán nem bántja. Imád trükköket tanulni, okos és intelligens.
2017. aug. 28. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Attól függ, hogy show vagy munka vonalút szeretnél, és hogy kiállítási vagy sport célra :) ha ezekre a kérdésekre válaszoltál, tudok segíteni
2017. aug. 28. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Kezdjük ott hogy nem fajtiszta hanem fajtatiszta, egy faj pl. kutya vagy farkas (Canis Lupus), egy fajta pedig Border-Collie, Uszkár(poodle) vagy Német juhász, tehát a Border-Collie egy fajtatiszta kutya :)
2017. szept. 1. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!