Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Milyen betegségeket lehet...

Milyen betegségeket lehet elkapni kutyáktól?

Figyelt kérdés

kolyokkutyam olyan, mint egy szorpamacs es illatos a bundaja is, ezert nem birom megallni, hogy ne furjam bele a fejem es ossze-vissza puszilgassam. O ilyenkor a hatara fordul es a hasat mutogatja es kozben van, hogy eleri a szamat es oda kerul a nyalas.

Gondolom ez sokak szerint nagyon gusztustalanul hangzik, szamomra is annak hangzott, amig nem volt sajat kutyam. Tudom, hogy sok veszelyt rejt magaban az ilyen szeretgetes, foleg, mikor latom, hogy sokszor nyalogatja a puncusat meg a feneket. De annyira cuki, hogy nem birom magamat turtoztetni.

Arra lennek kivancsi, hogy miket kaphatok el tole, ha ezt igy folytatom.

Hallottam mar olyat, hogy valaki azt mondta, o sosem kapott meg el betegseget kutyatol, embertol viszont annal inkabb. Gondolom ez inkabb a szerencsen mulott, de hagyjuk.

Szoval, aki tud valamilyen betegseget, esetleg kapott mar el valamit igy, az irja le.

Az ne irjon, aki csak unatkozik es itt akarja kielni veszekedesi ingereit.


2010. máj. 25. 16:51
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
férgek! akkor is ha féregtelenítve van, mert az utcáról a tappancsán behordhatja
2010. máj. 25. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%
Én sajnos nem tudom miket lehet elkapni, de az tudom, h minden kutyázás után alaposan kezet kell mosni, és az rcodat is ha összenyal, szerintem , ha figyelsz a higéniára akkor nagy baj nem lehet! Ha meg beti kutty, akkor a fenekét, lábát, arcát mosd meg ha sétából jöttetek!
2010. máj. 25. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!