Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Tudtok mondani karácsonyi...

Tudtok mondani karácsonyi ajándékot mondani kutyának?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Tudom soká lesz még karácsony de elkezdenék ajándékokat gyüjteni. Nállunk a kutyus is mindig ott Karácsonyozik köztünk de már kezdek kifogyni az ötletekből:

házilaglegyen

és egy nem játékos tacsi keverék kutyának lesz.


Előre is köszönöm a válaszokat.🐾🐕🐶



2017. aug. 26. 20:34
 1/7 anonim válasza:
Régen én kutyakekszet vettem karácsonyra a tacsimnak,annak nagyon örült.Igaz,ez nem házilag van,de akár süthetsz is neki valamit.
2017. aug. 27. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
A kutyat nem nagyon hatja meg, hogy karacaony van, de ha valami jofelet akarsz neki egy velos marhalabszarcsont. Olcso es jo ideig le fogja kotni a kutyat es nagyon boldog lesz elhiheted.
2017. aug. 27. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Köszi a jó ötletek de még gyüjtögetek, tavaj egy gélbevágott tenisz labdát kapott ami meg volt töltve kutyatáppal és azt kellet keszehetnie.
2017. aug. 28. 08:58
 4/7 anonim ***** válasza:
Nyugi, a kutya nem fog megsértődni, ha ugyanazt kapja amit tavaly. :D
2017. aug. 29. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

:D

:D

2017. aug. 30. 07:57
 6/7 anonim ***** válasza:

Már régebbi kérdés, de mivel a kiemeltekhez tetted, gondolom még mindig jó lenne válasz, szóval megteszem :D

(Csinos kis bevezető: pipa :D )


Nálunk is mindig lapul valami a kutyáknak a fa alatt. Az hülyeség, hogy a kutyák nem értik az ajándékozást. Itt egy jó cikk: [link]

Magyarország (ha nem Európa) egyik legjobb etológusával készítettek interjút, tehát nem egy tipikus "ezt is Facebookon olvastad?" hír.


Na, most a lényeg:

Teljesen házilag én sose tudtam megoldani, valami olcsó kis bolti dolog mindig "besikerült" . Én csomagot szoktam a kutyáknak készíteni (Mikulásra is) . A mikulás csomagban csak kaja van, a karácsonyiban mindig van valami nagyobb dolog is (póráz, nyakörv, labda, pedig nem szereti a játékokat, de mégis :D ) . Meg persze kaja, kaja minden mennyiségben, méretben és formában :D .

Na mindegy, pár otthon készíthető ajándék (ilyen "nagyobbak") :

Póráz:

[link]

Paracord technikával készül (ilyen fonás szerűség) , csak az anyagot kell beszerezni hozzá, ami pár m paracord zsinorból (kb.150 ft/m) és egy póráz karabinerből (200 ft/db) áll.


Nyakörv:

[link]

Ugyanúgy paracord technika, ugyanolyan zsinór, csak most nem karabiner, hanem csatt kell (100ft/db) meg egy karika (50 ft/db) amire rárakhatod majd a pórázt. Ilyen technikával amúgy nagyon szép nyakörv-póráz szetteket lehet készíteni.


Ha ügyesebb vagy, akár paracord hámot is készíthetsz: [link]


Fekhely:

[link]

Régi pólóból, meg rossz plüssmaci töltelékből.


Kendő:

[link]

Nyakörvre

2017. szept. 15. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

#6-os nagyon szépen köszönöm a válaszod nagyagyon hasznos volt.

Karácsonyug lehet küldeni válaszokat attól hogy régi csak és szeretem időbe elkezdeni a készülődést

2017. szept. 15. 20:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!