Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mi lehetett ez? Valóban...

Mi lehetett ez? Valóban epilepsziás lenne a kutyám?

Figyelt kérdés

Először zavartan viselkedett. Aztán hányt, azt gondoltam túl ette magát, most picit valóban több kaját kapott mint szokott, de ha nem esik jól neki akkor ott szokta hagyni. Aztán kimentem megsimogattam, akkor éreztem hogy az egész teste remeg. A szája úgyszintén, folyt a nyála. De járkált közben. Behoztam a házba, a hátsó lábait mintha csak vonszolta volna maga mögött. Ez kb 20 percig tartott az elejétől a végéig. Közben én is remegve hívogattam az állatorvosokat, még az ügyeletesek sem vették fel. Egyet sikerült elérnem, ő mondta hogy valószínüleg epilepsziás rohama volt. Addigra már láthatóan jobban lett, így nem vittük el, mivel 60 km-re van tőlünk. Hétfőn mindenképpen visszük a mi orvosunkhoz kivizsgálásra, de addig is érdekelne a véleményetek.

😢😢


2017. aug. 26. 23:15
 1/3 TR75 ***** válasza:
A leírásból úgy tűnik, igen.
2017. aug. 26. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Az epilepsziás (vagy annak tűnő) rohamra jellemző, hogy komolyan habzik a kutya szája, görcsbe áll a kutya egész teste és semmiképp se járkál közben...


Inkább összenyalt valamit a kertben (békát esetleg?) vagy még 10 másik dolog is kiválthatta.


Az orvost persze mindenképp látogassátok meg. :)

2017. aug. 27. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 TR75 ***** válasza:

Nekünk is volt epilepsziás kutyánk, a roham kezdetén még járkált (általában akkor keresett magának egy nyugodt helyet). És sosem habzott a szája.

Persze, lehet más is, nem feltétlenül epilepszia.

2017. aug. 27. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!