Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Jaj! ÁÁÁÁ Mit csináljak?

Jaj! ÁÁÁÁ Mit csináljak?

Figyelt kérdés
egy kölyök kutyát kaptam apró (kb 45 cm)és férges. már elvittük álatorvoshoz azota akora féreg jött ki belöle mint az öklöm :§ már kb 2,5 óra telt el azota nincs semi. van étvágy is. mit tegyünk hogy hamarab elmuljanak?? (vnap viszük ujra orvoshoz)
2010. máj. 25. 18:11
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
62%

Az időbe telik mire kijön belőle mind. Nem két óra hanem sokkal több. Ne aggódj.

Amúgy hogy 45 cm és apró? Az én kutyám felnőtt, közepes méretű de annak is a felsőbb határa és 45 cm... Hosszúságra 45?

2010. máj. 25. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
0%
Embernél be szokott válni a fokhagyma is, esetleg?
2010. máj. 25. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
34%

Tudtommal a fokhagyma mérgező a kutyának!!!

Az legyen, amit az orvos mond.

2010. máj. 25. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim válasza:
tartsd be az orvos utasításait.Hidd el kiürül belőle a féreg.féreghajtó tabletta beválik.Én kutyám is volt férges.elképesztő tud lenni,mekkora féreg ürül ki.
2010. máj. 25. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:
igy kb re mondtam a 45 cm 12 hetes. nagyon köszönöm a válaszokat az orvos is monta hogy nem egy perc. még 10000* köszi
2010. máj. 25. 18:23
 6/15 anonim ***** válasza:
48%

Én úgy tudom, hogy 3-4 hetente kell ismételni a féreghajtást újra és újra, míg ki az utolsó féreg is el nem távozik a kutyából...


A fokhagyma, meg nem mérgező a kutyák számára.

2010. máj. 25. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
Kb. 2 hete jartam igy. Ugy nezett ki a "cucc", ami kijott belole, mint egy tanyer spagetti :S Amugy nagyon fel van puffadva a hasa ? Nem mondta a doki, hogy alultaplalt ?
2010. máj. 25. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
Én is csaj a fokhagymát tudom nektek javasolni, pépesített formában belerejteni a kutya kajába.
2010. máj. 25. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
Jaj, szörnyű férgek szoktak a kiskutyákból előbújni! Mi egyszer elvállaltuk, hogy egy barátunk kiskutyáját egy közbejött utazásuk miatt mi hozzuk el a tenyésztőtől és 3 hétig nálunk lesz. Törzskönyves magyar vizsla, jegyzett tenyészetből, ha jól emlékszem 12-13 hetes volt. Mondta a tenyésztő, hogy kb.10-12 nappal korábban voltak féregtelenítve (már nem emlékszem pontosan). Rögtön vittük a mi orvosunkhoz, ő is adott neki tubusos krémet, másnap összesen 17 db arasznyi(!!!), fehéres dögöt kakált ki! Felháborodtam (azt hittem, becsaptak), de a doki megnyugtatott, hogy ezek bizony ilyen gyorsan nőnek és minden ok, lassacskán el fognak fogyni :=). Mire átadtuk a gazdijának (a szívünk majd' megszakadt, úgy megszerettük a kis kakást), tényleg nagyjából rendbe jött. Nyugi, nálatok is minden rendben lesz!
2010. máj. 25. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:
köszi csak rentenetesen megijedtem mikor hazajöttem és egy undi rakat kis tészta volt a földön. de nem mondta az orvosnő hogy alultáplált csak hogy ne adjunk neki több tejet a vizhez is hozászokik nagyon köszönöm a válaszokat.nagyon elven amugy és van étvágy is csak a nozija száraz..
2010. máj. 25. 18:53
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!