Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mit csináljak? Jövőre lehet...

Mit csináljak? Jövőre lehet másik suliba fogok járni és koleszos leszek. Van egy 2 éves kutyám, akit nagyon szeretek és nem tudom, hogy mit csináljak.

Figyelt kérdés

Tesóm koleszos, apum vidéken dolgozik , anyum 6 kor jár haza.Nem szeretném itthon hagyni,de semmiképp nem akarunk költözni. Befogja érni anyummal? Hétvégén fogok csak hazajárni, de akkor minden percben vele leszek. Előre is köszönöm

Ui; ha csak rosszat akarsz légyszíves ne írj


2017. aug. 27. 18:59
 1/7 anonim ***** válasza:
Egyszerűen üljön le a család és beszéljétek meg. A kolesz helyet játszhat az albérlet is (nem feltétlenül drágább), oda mehet a kutty. Ha többen vesztek ki egy lakást, a kutyának mindig lenne társasága
2017. aug. 27. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Az a baj,hogy vizsláról van szó. Nem szeret lakásba lenni,télen is egy rémálom. De köszönöm
2017. aug. 27. 20:18
 3/7 anonim ***** válasza:
Szia! Eleinte biztosan nagyon meg fogja viselni ez az új váltás, de szerintem a költözéssel is így lenne. Meddig lennél kollégista? Az én kutyám 4 éves volt,amikor ugyanígy jártam, sajnos nem volt más választásom, gondolom neked sincs. Nagyon megviselte, párom vigyázott rá, aki szintén nagyon sokat dolgozik. Egy idő után viszonylag megszokta és péntekenként már ült az ajtóban, jön a gazdi. Ez a rendszer kb. 5 hónapig tartott, azóta megoldódott a távolság dolog :) Biztos hozzá tudna a tiéd is szokni ugyanígy, közben pedig hátha találsz valami módot arra, hogy ne kelljen sokáig ezt játszani :) Ne aggódj!
2017. aug. 28. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm a választ! Hát 9.-től mennék el egész 12.-ig.(most megyek csak 8.ba) Utánna megoldanám hogy velem legyen, de addig nem hiszem. Péntektől vasárnapig estig csak vele lennék.
2017. aug. 28. 20:47
 5/7 A kérdező kommentje:
Az a baj,hogy még fiatal vagyok az albérlethez(szerintem) és ez a kutya dolog nem jól menne ott.Kinti kutya, nagyon rossz ha bentvan. De anyukam is nagyon szereti és biztos,hogy megoldjuk valahogy 😚
2017. aug. 28. 20:50
 6/7 A kérdező kommentje:

2,5 hónapja vettünk mellé egy német vizslát. Viszont azóta elszöknek😕

Hallottam a villanypásztor megoldást,kinek mi a véleménye róla? Mindent megtettünk,eddig semmi nem vált be

2017. dec. 16. 20:13
 7/7 anonim válasza:
#6 nekünk a vizsla úgy is elszökött, csak nyüszített, de attól még elszökött :-(
2018. szept. 1. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!