Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Már kikészültem. Mit lehetne...

Már kikészültem. Mit lehetne tenni a szomszéd tacsi csivava keverékével? Többi lent.

Figyelt kérdés
Kb 2 hónapja van nekik egy 4hónapos tacsicsivujuk és azóta6szor vittem vissza nekik mert fojton ki szökik, nem csak én, már vagy 8 szomszéd hordta vissza nekik. Ebböl 2 be is fogadná, de ragaszkodnak valamiért hozzá. Az egyik még dokihoz is elvitte chipet nézetni benne ami nem volt, és meg akarta tartani, kért oltási papirokat a gazdátol. Volt neki igy vissza adta. De ez szobakutya. Bár ne adta volna vissza aki dokihoz is vitte. Mi lenne neki a legjobb? Én mit tehetnék?tegnap láthatatlan keritést is fel szereltek amítől ugy orditott hogy azt hittem belehal. Le szedték rola mert gondolom ez már állatkinzás, de mit lehetne tenni? Tanácsok? Köszi

2017. aug. 27. 22:07
 1/3 anonim válasza:
100%
legfejjebb enyit tudsz segíteni hogy megkéred a szomszédodat had vidd el sétáltatni és megtanítod neki hogy ne ugasson annyit
2017. aug. 27. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Ja.engem a hangok nem zavarnak. A kutyát sajnálom.
2017. aug. 27. 23:04
 3/3 anonim ***** válasza:
66%

Próbáljatok meg alkudni vele. Legyen másnál mert.... És itt felsorolod az indokokat.


Vagy amikor kint van fotózod és küldöd az alletvedoknek és jelzitek, kínzás után lenne aki befogadja

2017. aug. 28. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!