Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Két anya kutya?

Két anya kutya?

Figyelt kérdés

Sziasztok.

Tegnap előtt kutyát sétáltattam a szokásos időben a szokásos helyen.Láttam hogy ott van egy amstaff szerű kutyus aki ráadásul anya kutya nagyon félt így nem tudtam megközelíteni meg nem is nagyon akartam a kutyámmal mert tudtam hogy ilyenkor az anya kutyák agresszivabbak.Őt azóta nem láttam.Aztán tegnap is mentem és láttam egy csivava anya kutyát de őt egy kicsit arrébb.Visszamentem a táskámban ételel és innivalóval de már egyiksem volt ott.Ha láttom az anyákat probáljam megkeresni a kicsiket is?Hogyan tudnék segíteni?


2017. aug. 28. 11:18
 1/1 anonim ***** válasza:
Vedd fel a kapcsolatot a helyi állatvédőkkel, mondd el nekik, hogy mit és hol láttál, hátha ők meg tudják találni és ha segíteni akarsz nekik, meg tudják mondani, mit és hogy csinálj.
2017. aug. 29. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!