Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Egyes fajták kiállítási...

Egyes fajták kiállítási egyedei kisebbek lettek az elmúlt években átlagosan?

Figyelt kérdés
Voltunk Komáromban és feltűnt h a goldenek, border collik, huskyk kisebbek lettek mint régebben, illetve mint a nem kiállítási egyedek átlagban. Más is észrevett ilyet, miért van ez?
2010. máj. 25. 19:58
 1/5 anonim ***** válasza:
0%
Gazdaságosabb így a tartásuk. Jobban elférnek, kevesebbet esznek...
2010. máj. 25. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Dettó ugyan ez van az angol cocker spánieleknél! Régebben a kanok 15-16kg, a szukák 12-13kg körül mozogtak, erős csontozatúak, zömökek, szikárak voltak.


Ma meg hányinger, az összes kutya vékony csontú, a kanok 11-12kg, a szukák 10kg körül mozognak!

2010. máj. 25. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Én úgy vettem észre, a bordereknél a kiállítási kutyák nehezebb csontozatúak, vastagabbak és szőrösebbek. Méretben nem tudom, mi a szórás, igazából én munka és show kutyákból is láttam már kisebbet és nagyobbat is.
2010. máj. 25. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Szóval nem csak beképzeltem, köszi a válaszokat!
2010. máj. 26. 10:06
 5/5 Akiteki ***** válasza:

A huskyk tuti nem kisebbek. Lehet, hogy Te nőttél nagyobbra. :))

Van néhány fajta, ami valóban összement. Pl. a csau-csau.

2010. máj. 26. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!